Kirsten Holdensen |
Natløb Poulstrup okt 2020 |
07.10.2020 |
Konkurrence |
09.10.2020 06:49 |
Jan Petersen |
Ålbæk selvtræning |
26.04.2020 |
Træning |
26.04.2020 15:36 |
Kirsten Holdensen |
VinterCup AOK |
15.01.2020 |
Træning |
16.01.2020 07:22 |
Kirsten Holdensen |
Vintercup1 del |
06.11.2019 |
Træning |
07.11.2019 06:24 |
Kirsten Holdensen |
Politløbet |
22.10.2019 |
Konkurrence |
22.10.2019 14:10 |
Kirsten Holdensen |
Bane 4 D 50 |
02.10.2019 |
Konkurrence |
03.10.2019 15:15 |
Kirsten Holdensen |
Divisionsmacth Rebil 2dags D50 |
29.09.2019 |
Konkurrence |
29.09.2019 17:41 |
Kirsten Holdensen |
NJ Nat 2 D 50 |
25.09.2019 |
Konkurrence |
26.09.2019 06:07 |
Kirsten Holdensen |
|
21.08.2019 |
Træning |
21.08.2019 19:35 |
Mogens Christensen |
Wild West Morgenbane 1 |
28.04.2019 |
Konkurrence |
28.04.2019 16:53 |
Kirsten Holdensen |
Wild West 2019 |
27.04.2019 |
Konkurrence |
28.04.2019 15:13 |
Gert Odgaard |
Wild West, morgenbane 1 |
28.04.2019 |
Konkurrence |
28.04.2019 12:11 |
Kirsten Holdensen |
Bane 1 lang svær |
22.04.2019 |
Træning |
23.04.2019 06:12 |
Gert Odgaard |
Divisionsmatch, Sukkertoppen, bane 5, H70 |
14.04.2019 |
Konkurrence |
15.04.2019 07:26 |
Kirsten Holdensen |
Divisionsmatch Suppertoppen D 50 |
14.04.2019 |
Konkurrence |
14.04.2019 18:00 |
Kirsten Holdensen |
Fortræning NJ2D |
15.03.2019 |
Træning |
15.03.2019 14:06 |
Kirsten Holdensen |
|
03.02.2019 |
Træning |
03.02.2019 14:54 |
Kirsten Holdensen |
Hammer Bakker Svær 5 km |
13.01.2019 |
Træning |
13.01.2019 12:09 |
Kirsten Holdensen |
Romjuleløb |
28.12.2018 |
Træning |
28.12.2018 14:34 |
Mogens Christensen |
NJ Klub dag bane 3 |
04.11.2018 |
Konkurrence |
04.11.2018 19:23 |
Gert Odgaard |
Nordjysk Klubdag 2018, 04-11-2018, bane 3 |
04.11.2018 |
Konkurrence |
04.11.2018 14:53 |
Gert Odgaard |
Nordjysk Dag, Tvorup Syd, H-70 |
21.10.2018 |
Konkurrence |
23.10.2018 12:16 |
Rasmus Vørs Carlsen |
Op-/nedrykningsmatch |
23.09.2018 |
Konkurrence |
24.09.2018 15:44 |
Kirsten Holdensen |
Divisionsmatch Rosenholm C løb Bane D 55 |
23.09.2018 |
Konkurrence |
24.09.2018 11:09 |
Kirsten Holdensen |
Læsø 3 dags D50 |
19.07.2018 |
Konkurrence |
20.07.2018 11:15 |
Kirsten Holdensen |
Læsø 3 dags |
18.07.2018 |
Konkurrence |
20.07.2018 11:06 |
Kirsten Holdensen |
Klitløbet 2018 Bane 3 |
17.06.2018 |
Konkurrence |
20.06.2018 12:51 |
Mogens Christensen |
Klitløbet 2018 |
17.06.2018 |
Konkurrence |
17.06.2018 15:38 |
Mogens Christensen |
Bane 2 Bunken |
03.06.2018 |
Træning |
04.06.2018 19:19 |
Thorkild Holm Pedersen |
Klubløb Uggerby Øst 310518 |
01.06.2018 |
Træning |
01.06.2018 15:27 |
Thorkild Holm Pedersen |
Divisionsmatch Bjerre Skov |
06.05.2018 |
Konkurrence |
06.05.2018 16:51 |
Gert Odgaard |
Nordjysk Lang, Kollerup |
27.04.2018 |
Konkurrence |
28.04.2018 06:59 |
Finn Hørup Nielsen |
NJM D60, H70 |
27.04.2018 |
Konkurrence |
27.04.2018 16:33 |
Thorkild Holm Pedersen |
NJM Ultralang |
27.04.2018 |
Konkurrence |
27.04.2018 14:34 |
Gert Odgaard |
Klubløb Tversted Plantage, bane 1 |
22.04.2018 |
Træning |
24.04.2018 11:16 |
Rasmus Vørs Carlsen |
Klubløb - bane 1 |
15.04.2018 |
Træning |
15.04.2018 12:17 |
Jan Petersen |
Bunken bane3 |
08.04.2018 |
Træning |
08.04.2018 10:35 |
Gert Odgaard |
Tornby Klitplantage, klubløb bane 1 |
02.04.2018 |
Træning |
02.04.2018 13:31 |
Rasmus Vørs Carlsen |
Tornby bane 1 |
02.04.2018 |
Træning |
02.04.2018 12:48 |
Kirsten Holdensen |
Tornby Bane 1 |
02.04.2018 |
Træning |
02.04.2018 11:51 |
Gert Odgaard |
Bøgsted klubløb, bane 2 |
25.03.2018 |
Træning |
27.03.2018 12:31 |
Kirsten Holdensen |
Bøgsted |
25.03.2018 |
Træning |
25.03.2018 13:35 |
Ann Dissing |
Hou træningsløb |
17.03.2018 |
Træning |
23.03.2018 15:25 |
Gert Odgaard |
Vandsted, klubløb på faste poster, bane 2 |
18.03.2018 |
Træning |
23.03.2018 14:19 |
Ann Dissing |
Tolne klubløb |
25.02.2018 |
Træning |
25.02.2018 18:03 |
Rasmus Vørs Carlsen |
Klubløb |
25.02.2018 |
Træning |
25.02.2018 12:18 |
Gert Odgaard |
Katsig Bakker, klubløb, bane 1 |
17.02.2018 |
Træning |
18.02.2018 13:19 |
Rasmus Vørs Carlsen |
Klubløb - Katsig |
17.02.2018 |
Træning |
17.02.2018 19:59 |
Thorkild Holm Pedersen |
Vinterlang 4, Rold Mosskov |
12.02.2018 |
Konkurrence |
12.02.2018 09:05 |
Kirsten Holdensen |
Uggerby Vest |
10.02.2018 |
Træning |
11.02.2018 10:22 |
Gert Odgaard |
Klubløb Uggerby Vest, bane 2 |
10.02.2018 |
Træning |
10.02.2018 23:33 |
Rasmus Vørs Carlsen |
Klubløb Uggerby vest |
10.02.2018 |
Træning |
10.02.2018 15:09 |
Kirsten Holdensen |
Bjergby |
04.02.2018 |
Træning |
04.02.2018 12:19 |
Jan Petersen |
Søheden bane3 |
27.01.2018 |
Træning |
27.01.2018 20:59 |
Thorkild Holm Pedersen |
Vinterlang 2 |
14.01.2018 |
Konkurrence |
14.01.2018 16:42 |
Gert Odgaard |
Folkeparken - Ulvegravene, klubløb bane 2 |
13.01.2018 |
Træning |
14.01.2018 09:48 |
Rasmus Vørs Carlsen |
|
13.01.2018 |
Træning |
13.01.2018 15:53 |
Rasmus Vørs Carlsen |
Nytårsløb |
31.12.2017 |
Konkurrence |
04.01.2018 21:09 |
Thorkild Holm Pedersen |
Romjulløb Tversted |
28.12.2017 |
Træning |
03.01.2018 09:55 |
Finn Hørup Nielsen |
Tolne Bane 2 |
31.12.2017 |
Træning |
01.01.2018 19:16 |
Kirsten Holdensen |
Romløb |
28.12.2017 |
Træning |
01.01.2018 18:08 |
Kirsten Holdensen |
Nytårsløbet Tolne |
31.12.2017 |
Træning |
01.01.2018 18:07 |
Kirsten Holdensen |
Tømmermændsløbet 2018 |
01.01.2018 |
Træning |
01.01.2018 17:50 |
Gert Odgaard |
Nytårsløb, Tolne Skov, bane 1 |
31.12.2017 |
Træning |
01.01.2018 15:03 |
Ann Dissing |
|
28.12.2017 |
Træning |
30.12.2017 16:23 |
Allan Reiche Andersen |
Romjuleløb |
28.12.2017 |
Træning |
29.12.2017 09:02 |
Ann Dissing |
Tornby juleløb |
10.12.2017 |
Træning |
10.12.2017 17:09 |
Kirsten Holdensen |
Juleløb 2017 |
10.12.2017 |
Træning |
10.12.2017 14:56 |
Jan Petersen |
Kirkemilen |
26.11.2017 |
Træning |
26.11.2017 12:38 |
Rasmus Vørs Carlsen |
Klubløb |
19.11.2017 |
Træning |
19.11.2017 19:06 |
Kirsten Holdensen |
Klubløb Bjergby |
19.11.2017 |
Træning |
19.11.2017 12:47 |
Jan Petersen |
Bunken klubløb 12 nov 17 |
12.11.2017 |
Træning |
12.11.2017 09:27 |
Ann Dissing |
Bunken |
11.11.2017 |
Træning |
11.11.2017 17:46 |
Finn Hørup Nielsen |
Klubløb Bunken Bane 2 |
11.11.2017 |
Træning |
11.11.2017 17:35 |
Thorkild Holm Pedersen |
NJ Klub Drastrup 2017 |
06.11.2017 |
Konkurrence |
06.11.2017 09:36 |
Ann Dissing |
NJ klubmesterskab |
05.11.2017 |
Konkurrence |
05.11.2017 14:56 |
Mogens Christensen |
Nordjysk Mestereskab 2017 |
29.10.2017 |
Konkurrence |
30.10.2017 16:46 |
Per Hauge |
Nordjysk mesterskab |
29.10.2017 |
Konkurrence |
29.10.2017 18:57 |
Thorkild Holm Pedersen |
NJM Rold Nørreskov 291017 |
29.10.2017 |
Konkurrence |
29.10.2017 17:50 |
Ann Dissing |
Nordjysk Dag Rold skov |
29.10.2017 |
Konkurrence |
29.10.2017 14:50 |
Kirsten Holdensen |
Klubløb Råbjerg |
22.10.2017 |
Træning |
24.10.2017 17:55 |
Thorkild Holm Pedersen |
Klubløb Raabjerg 221017 |
22.10.2017 |
Træning |
22.10.2017 14:21 |
Kjeld Arildsen |
Efterårsstafet 2017 |
21.10.2017 |
Konkurrence |
22.10.2017 05:17 |
Thorkild Holm Pedersen |
NJ Nat 4Bøgsted 111017 |
11.10.2017 |
Konkurrence |
11.10.2017 20:12 |
Gert Odgaard |
Bunken, klubløb, bane 1 |
08.10.2017 |
Træning |
08.10.2017 20:59 |
Ann Dissing |
Bunken |
08.10.2017 |
Træning |
08.10.2017 16:11 |
Thorkild Holm Pedersen |
Klubløb Bunken 081017 |
08.10.2017 |
Træning |
08.10.2017 11:43 |
Jan Petersen |
Bunken bane3 |
08.10.2017 |
Træning |
08.10.2017 11:19 |
Kjeld Arildsen |
Bunken |
08.10.2017 |
Træning |
08.10.2017 10:32 |
Thorkild Holm Pedersen |
NJ Nat 3 Hammer Bakker 041017 |
05.10.2017 |
Konkurrence |
05.10.2017 12:02 |
Gert Odgaard |
Divisionsmatch 2. - 3. div. Stendal, bane 4, H65 |
01.10.2017 |
Konkurrence |
01.10.2017 19:26 |
Kirsten Holdensen |
Divisionsmatch Stendal |
01.10.2017 |
Konkurrence |
01.10.2017 17:25 |
Gert Odgaard |
Svinkløv, divisionsmatch, H55, bane 3 |
17.09.2017 |
Konkurrence |
17.09.2017 16:11 |
Gert Odgaard |
Rebild 2-dages, lørdag, bane 1, 5,1 km |
02.09.2017 |
Konkurrence |
03.09.2017 19:44 |
Gert Odgaard |
Rebild 2-dages, søndag, bane 4, H65 |
03.09.2017 |
Konkurrence |
03.09.2017 19:43 |
Thorkild Holm Pedersen |
Rold Vælderskov |
03.09.2017 |
Konkurrence |
03.09.2017 14:57 |
Mogens Christensen |
Søheden Skov Bane 2 |
31.08.2017 |
Træning |
01.09.2017 20:01 |
Gert Odgaard |
Tversted Plantage, klubløb bane 2 |
24.08.2017 |
Træning |
25.08.2017 12:39 |
Thorkild Holm Pedersen |
Klubløb Tversted 240817 |
25.08.2017 |
Træning |
25.08.2017 08:44 |
Allan Reiche Andersen |
VM orienterinsgbiathlon stafet 2017 |
20.08.2017 |
Konkurrence |
23.08.2017 08:31 |
Thorkild Holm Pedersen |
Klubløb Lilleheden 170817 |
18.08.2017 |
Træning |
18.08.2017 08:11 |
Thorkild Holm Pedersen |
Klubløb Ålbæk 030817 |
18.08.2017 |
Træning |
18.08.2017 08:08 |
Gert Odgaard |
Bøgsted Plantage, klubløb, bane 2 |
10.08.2017 |
Træning |
10.08.2017 22:07 |
Per Hauge |
Klubløb, Ålbæk |
06.08.2017 |
Træning |
06.08.2017 12:59 |
Gert Odgaard |
Ålbæk Klitplantage, klubløb, 03-08-2017, bane 2 |
03.08.2017 |
Træning |
04.08.2017 14:56 |
Ann Dissing |
Skawdyst søndag |
09.07.2017 |
Konkurrence |
09.07.2017 13:54 |
Ann Dissing |
Skawdyst lørdag |
08.07.2017 |
Konkurrence |
09.07.2017 13:50 |
Gert Odgaard |
Skawdysten, søndag, H65 |
09.07.2017 |
Konkurrence |
09.07.2017 13:47 |
Ann Dissing |
Skawdyst sprint |
07.07.2017 |
Konkurrence |
09.07.2017 13:46 |
Gert Odgaard |
Skawdysten 2017, Bunken Klitplantage - lørdag - H65 |
08.07.2017 |
Konkurrence |
08.07.2017 20:58 |
Kjeld Arildsen |
Skawdysten 2017 |
08.07.2017 |
Konkurrence |
08.07.2017 18:23 |
Gert Odgaard |
Skawdysten, bysprint Skagen |
07.07.2017 |
Konkurrence |
07.07.2017 21:46 |
Finn Hørup Nielsen |
Tornby Klubløb Bane 1 |
29.06.2017 |
Træning |
30.06.2017 18:56 |
Gert Odgaard |
Tornby Klitplantage, nordlige del - klubløb |
29.06.2017 |
Træning |
29.06.2017 20:54 |
Jan Petersen |
KLubløb Tornby Bane 2 |
29.06.2017 |
Træning |
29.06.2017 19:50 |
Gert Odgaard |
Sct. Hansløb, Tversted Plantage |
22.06.2017 |
Træning |
27.06.2017 20:06 |
Thorkild Holm Pedersen |
Klubløb Uggerby Vest 080617 |
08.06.2017 |
Træning |
08.06.2017 18:51 |
Per Hauge |
Højengran korridor |
04.06.2017 |
Træning |
04.06.2017 21:20 |
Per Hauge |
Højengran |
04.06.2017 |
Træning |
04.06.2017 21:20 |
Mogens Christensen |
Højengran Korridor |
01.06.2017 |
Træning |
02.06.2017 18:17 |
Mogens Christensen |
Højengran Kompasløb |
01.06.2017 |
Træning |
02.06.2017 18:12 |
Mogens Christensen |
Højengran langstræk |
01.06.2017 |
Træning |
02.06.2017 18:05 |
Kirsten Holdensen |
Højengran Lang svær |
01.06.2017 |
Træning |
02.06.2017 07:27 |
Kirsten Holdensen |
Korridor |
01.06.2017 |
Træning |
02.06.2017 07:31 |
Susanne Nielsen |
Nordjysk Stafet - H50/D - Kort CACaA |
25.05.2017 |
Konkurrence |
26.05.2017 12:03 |
Gert Odgaard |
Nordjysk Stafet, H50- damer |
25.05.2017 |
Konkurrence |
25.05.2017 20:32 |
Kirsten Holdensen |
Nordjysk Stafet H50/Dame |
25.05.2017 |
Konkurrence |
25.05.2017 20:28 |
Kjeld Arildsen |
NJ stafet |
25.05.2017 |
Konkurrence |
25.05.2017 19:18 |
Ann Dissing |
Nordjysk Stafet |
25.05.2017 |
Konkurrence |
25.05.2017 17:42 |
Thorkild Holm Pedersen |
NJM stafet 250517 |
25.05.2017 |
Konkurrence |
25.05.2017 15:16 |
Kjeld Arildsen |
Wild West 2017 |
21.05.2017 |
Konkurrence |
24.05.2017 15:57 |
Ann Dissing |
Wild west |
21.05.2017 |
Konkurrence |
24.05.2017 15:56 |
Thorkild Holm Pedersen |
Wild West morgenbane 210517 |
21.05.2017 |
Konkurrence |
21.05.2017 12:42 |
Finn Hørup Nielsen |
Katsig Bakker Klubløb |
18.05.2017 |
Træning |
19.05.2017 19:45 |
Gert Odgaard |
Nordjysk Lang, Tornby Klitplantage, Bane 4, H60 |
12.05.2017 |
Konkurrence |
13.05.2017 11:50 |
Mogens Christensen |
NJM Lang Tornby Klitplantage |
12.05.2017 |
Konkurrence |
13.05.2017 08:43 |
Ann Dissing |
Nordjysk lang |
12.05.2017 |
Konkurrence |
12.05.2017 15:14 |
Thorkild Holm Pedersen |
Divisionsmatch Gudenådysten |
08.05.2017 |
Konkurrence |
08.05.2017 16:11 |
Ann Dissing |
Divisionsmatch Sletten D35 |
07.05.2017 |
Konkurrence |
07.05.2017 20:05 |
Gert Odgaard |
Gudenådysten - divisionsmatch, H4, 07-05-2017 |
07.05.2017 |
Konkurrence |
07.05.2017 17:48 |
Gert Odgaard |
Randers Politi - Gudenåløbet - Blokhus Klitplantage |
03.05.2017 |
Konkurrence |
06.05.2017 08:36 |
Gert Odgaard |
Råbjerg, klubløb bane 2 |
30.04.2017 |
Træning |
01.05.2017 18:20 |
Gert Odgaard |
DM Ultra, H65 - bane 11 - post 9-16 |
23.04.2017 |
Konkurrence |
24.04.2017 10:07 |
Gert Odgaard |
DM Ultra, H65, bane 11 - post 1 - 8 |
23.04.2017 |
Konkurrence |
24.04.2017 09:59 |
Thorkild Holm Pedersen |
DM Ultralang Rebild post 8-16 |
23.04.2017 |
Konkurrence |
23.04.2017 15:56 |
Thorkild Holm Pedersen |
DM Ultralang Rebild post 1-8 |
23.04.2017 |
Konkurrence |
23.04.2017 15:55 |
Kirsten Holdensen |
DM Ultralang D55 |
23.04.2017 |
Konkurrence |
23.04.2017 13:51 |
Finn Hørup Nielsen |
Bangsbo Bane 2 |
09.04.2017 |
Træning |
20.04.2017 19:00 |
Thorkild Holm Pedersen |
Påskeløb 2017 etape 3 |
18.04.2017 |
Konkurrence |
18.04.2017 15:01 |
Thorkild Holm Pedersen |
Påskeløb 2017 etape 2 |
18.04.2017 |
Konkurrence |
18.04.2017 14:48 |
Thorkild Holm Pedersen |
Påskeløb 2017 etape 1 |
18.04.2017 |
Konkurrence |
18.04.2017 14:45 |
Ann Dissing |
Påskeløb i Tornby |
17.04.2017 |
Træning |
17.04.2017 12:36 |
Ann Dissing |
Påskeløb3. dag |
15.04.2017 |
Konkurrence |
17.04.2017 12:30 |
Ann Dissing |
Påskeløb dag 2 |
14.04.2017 |
Konkurrence |
17.04.2017 12:27 |
Ann Dissing |
Påskeløb |
13.04.2017 |
Konkurrence |
17.04.2017 12:23 |
Kirsten Holdensen |
Tornby Bane 1 |
17.04.2017 |
Træning |
17.04.2017 11:33 |
Gert Odgaard |
Påskeløb skærtorsdag, åben bane 2, 6 km |
13.04.2017 |
Konkurrence |
13.04.2017 18:33 |
Gert Odgaard |
Klubløb Bangsbo, bane 2 |
09.04.2017 |
Træning |
09.04.2017 16:23 |
Kirsten Holdensen |
Bangsbo Bane 2 |
09.04.2017 |
Træning |
09.04.2017 10:57 |
Gert Odgaard |
Understed sprintbane 1 |
01.04.2017 |
Træning |
03.04.2017 14:41 |
Gert Odgaard |
Understed, sprintbane 2 |
01.04.2017 |
Træning |
03.04.2017 14:27 |
Kirsten Holdensen |
Understed Sprint Bane 2 |
01.04.2017 |
Træning |
02.04.2017 18:33 |
Kirsten Holdensen |
Understed Sprint Bane 1 |
01.04.2017 |
Træning |
02.04.2017 18:22 |
Mogens Christensen |
Vårsprint Bane 3 B Århusbakken Silkeborg |
02.04.2017 |
Konkurrence |
02.04.2017 17:22 |
Mogens Christensen |
Vårsprinten Bane 3 - Århusbakken Silkeborg |
02.04.2017 |
Konkurrence |
02.04.2017 17:02 |
Jan Petersen |
Understed Sprint Bane 1 |
01.04.2017 |
Træning |
02.04.2017 08:03 |
Per Hauge |
Understed sprint bane 2 |
01.04.2017 |
Træning |
01.04.2017 16:16 |
Per Hauge |
Understed sprint bane 1 |
01.04.2017 |
Træning |
01.04.2017 16:15 |
Allan Reiche Andersen |
Danish Spring 2017, long |
26.03.2017 |
Konkurrence |
30.03.2017 08:21 |
Allan Reiche Andersen |
Danish Spring 2017, mellem |
25.03.2017 |
Konkurrence |
30.03.2017 07:58 |
Allan Reiche Andersen |
Danish Spring 2017 |
25.03.2017 |
Konkurrence |
30.03.2017 07:55 |
Gert Odgaard |
Bøgsted Plantage, klubløb, bane 2, svær |
25.03.2017 |
Træning |
28.03.2017 09:35 |
Kirsten Holdensen |
Bøgsted Bane 1 ( 7 km Lang svær) |
25.03.2017 |
Træning |
26.03.2017 08:28 |
Ann Dissing |
NJ2D lørdag |
11.03.2017 |
Konkurrence |
13.03.2017 16:27 |
Ann Dissing |
NJ 2-dages, søndag, D 45 |
12.03.2017 |
Konkurrence |
13.03.2017 16:18 |
Ann Dissing |
NatløbNJ2D |
10.03.2017 |
Konkurrence |
13.03.2017 16:10 |
Allan Reiche Andersen |
NJ2D nat |
10.03.2017 |
Konkurrence |
13.03.2017 13:16 |
Allan Reiche Andersen |
NJ2D lang |
11.03.2017 |
Konkurrence |
13.03.2017 10:22 |
Kirsten Holdensen |
Nordjysk 2Dags søndag D45A |
12.03.2017 |
Konkurrence |
13.03.2017 10:12 |
Allan Reiche Andersen |
NJ2D mellem |
12.03.2017 |
Konkurrence |
13.03.2017 07:59 |
Susanne Nielsen |
Nordjysk2Dages - søndag - Bane 18 - D50 |
12.03.2017 |
Konkurrence |
12.03.2017 19:54 |
Gert Odgaard |
Nordjysk 2-dages, søndag, H65A, bane 22 |
12.03.2017 |
Konkurrence |
12.03.2017 18:18 |
Mogens Christensen |
NJ2dages Søndag H60 |
12.03.2017 |
Konkurrence |
12.03.2017 16:00 |
Susanne Nielsen |
Nordjysk2dages - D50 (bane 18) - lørdag |
11.03.2017 |
Konkurrence |
12.03.2017 15:11 |
Per Hauge |
Nordjysk 2dages Søndag |
12.03.2017 |
Konkurrence |
12.03.2017 14:20 |
Kim Jensen |
Nordjysk 2-Dages søndag |
12.03.2017 |
Konkurrence |
12.03.2017 14:11 |
Kim Jensen |
Nordjysk 2-Dages |
11.03.2017 |
Konkurrence |
11.03.2017 20:51 |
Gert Odgaard |
Nordjysk 2-dages, lørdag, H65A bane 22 |
11.03.2017 |
Konkurrence |
11.03.2017 20:06 |
Gert Odgaard |
Kollerup, fortræning Nordjysk 2-dages, bane 3 |
10.03.2017 |
Træning |
11.03.2017 19:44 |
Mogens Christensen |
NJ2dages Lørdag H60 |
11.03.2017 |
Konkurrence |
11.03.2017 19:04 |
Per Hauge |
Nordjysk 2Dages kort 2 |
11.03.2017 |
Konkurrence |
11.03.2017 17:00 |
Per Hauge |
Nordjysk 2Dages kort 1 |
11.03.2017 |
Konkurrence |
11.03.2017 16:58 |
Per Hauge |
Fortræning 2dages Kollerup |
10.03.2017 |
Træning |
10.03.2017 13:06 |
Finn Hørup Nielsen |
Klubløb Uggerby Bane 1 |
28.02.2017 |
Træning |
06.03.2017 16:52 |
Mogens Christensen |
Klubløb Uggerby Bane 2 |
04.03.2017 |
Træning |
05.03.2017 12:33 |
Ann Dissing |
Uggerby |
04.03.2017 |
Træning |
05.03.2017 11:00 |
Thorkild Holm Pedersen |
Klubløb Uggerby Øst 040317 |
04.03.2017 |
Træning |
04.03.2017 18:23 |
Per Hauge |
Klubløb Uggerby |
04.03.2017 |
Træning |
04.03.2017 16:00 |
Susanne Nielsen |
Uggerby Øst - klubløb |
04.03.2017 |
Træning |
04.03.2017 15:46 |
Peter Arildsen |
Klubløb Tversted |
26.02.2017 |
Træning |
03.03.2017 17:13 |
Susanne Nielsen |
Tversted - klubløb - bane 2 |
26.02.2017 |
Træning |
26.02.2017 22:31 |
Gert Odgaard |
Tversted Plantage, klubløb bane 1 |
26.02.2017 |
Træning |
26.02.2017 21:51 |
Mogens Christensen |
Klubløb Bane 2 |
26.02.2017 |
Træning |
26.02.2017 11:45 |
Per Hauge |
Klubløb Tversted |
26.02.2017 |
Træning |
26.02.2017 11:19 |
Susanne Nielsen |
Ålbæk Klitplantage - klubløb - Bane 2, lettere afkortet. |
19.02.2017 |
Konkurrence |
20.02.2017 01:07 |
Gert Odgaard |
Ålbæk Klitplantage, klubløb bane 2 |
19.02.2017 |
Træning |
19.02.2017 17:16 |
Mogens Christensen |
Bane 3 Ålbæk Klitplantage |
19.02.2017 |
Træning |
19.02.2017 13:43 |
Per Hauge |
Klubløb, Ålbæk |
19.02.2017 |
Træning |
19.02.2017 12:24 |
Kjeld Arildsen |
Aalbæk |
19.02.2017 |
Træning |
19.02.2017 12:17 |
Per Hauge |
Klubløb, Bunken |
18.02.2017 |
Træning |
18.02.2017 15:52 |
Susanne Nielsen |
Klubløb - Bunken - Bane 3 - Kort svær |
12.02.2017 |
Træning |
12.02.2017 21:08 |
Gert Odgaard |
Bunken Klitplantage, klubløb, bane 2 svær |
12.02.2017 |
Træning |
12.02.2017 15:56 |
Thorkild Holm Pedersen |
Klubløb Bunken 120217 |
12.02.2017 |
Træning |
12.02.2017 12:41 |
Thorkild Holm Pedersen |
Klubløb Bagterp/Ulvegravene |
06.02.2017 |
Træning |
06.02.2017 10:22 |
Finn Hørup Nielsen |
Klubløb Bane 1 |
05.02.2017 |
Træning |
05.02.2017 15:32 |
Ann Dissing |
Nytårsløb Mariager |
14.01.2017 |
Konkurrence |
15.01.2017 10:34 |
Thorkild Holm Pedersen |
Alstrup Krat vest, nytårsløb 140117 |
15.01.2017 |
Konkurrence |
15.01.2017 10:01 |
Kirsten Holdensen |
Alstrup Krat Vest Bane 2 |
14.01.2017 |
Konkurrence |
14.01.2017 18:24 |
Gert Odgaard |
Nytårsløb, Alstrup Krat, Mariager, bane 3a |
14.01.2017 |
Konkurrence |
14.01.2017 16:36 |
Ann Dissing |
Natløb Poulstrup Sø |
11.01.2017 |
Træning |
13.01.2017 14:23 |
Allan Reiche Andersen |
Nytårsløb |
31.12.2016 |
Træning |
06.01.2017 12:42 |
Allan Reiche Andersen |
Juleløb |
11.12.2016 |
Konkurrence |
05.01.2017 11:55 |
Allan Reiche Andersen |
Vintercup 071216 |
07.12.2016 |
Konkurrence |
03.01.2017 11:27 |
Allan Reiche Andersen |
Vintercup 071216 |
07.12.2016 |
Konkurrence |
03.01.2017 11:16 |
Finn Hørup Nielsen |
Tolne Nytårsløb Bane 2 |
20.04.1232 |
Træning |
02.01.2017 17:26 |
Thorkild Holm Pedersen |
Nytårsløb Tolne 311216 |
02.01.2017 |
Træning |
02.01.2017 11:47 |
Thorkild Holm Pedersen |
Nytårsløb Tolne 311216 |
02.01.2017 |
Konkurrence |
02.01.2017 11:37 |
Gert Odgaard |
Nytårsløb i Tolne |
31.12.2016 |
Træning |
01.01.2017 10:39 |
Ann Dissing |
Tolne nytårsløb |
31.12.2016 |
Træning |
31.12.2016 13:39 |
Kirsten Holdensen |
Nytårsløb Bane 1 |
31.12.2016 |
Træning |
31.12.2016 12:52 |
Finn Hørup Nielsen |
Tornby Juleløb Bane 1 |
11.12.2016 |
Træning |
11.12.2016 18:46 |
Ann Dissing |
Tornby |
11.12.2016 |
Træning |
11.12.2016 15:21 |
Kirsten Holdensen |
Tornby Bane 1 |
11.12.2016 |
Træning |
11.12.2016 11:58 |
Allan Reiche Andersen |
Træning 261116 |
26.11.2016 |
Konkurrence |
01.12.2016 10:27 |
Finn Hørup Nielsen |
Ålbæk Klubløb Bane 2 |
26.11.2016 |
Træning |
27.11.2016 17:26 |
Mogens Christensen |
Ålbæk 261116 |
26.11.2016 |
Træning |
27.11.2016 16:21 |
Kirsten Holdensen |
Ålbæk Bane 1 26-11-2016 |
26.11.2016 |
Træning |
27.11.2016 13:00 |
Gert Odgaard |
Ålbæk Klitplantage, klubløb, svær bane 2 |
26.11.2016 |
Træning |
26.11.2016 19:01 |
Ann Dissing |
Aalbæk |
26.11.2016 |
Konkurrence |
26.11.2016 15:59 |
Gert Odgaard |
Klubløb Bjergby, bane 2 |
19.11.2016 |
Træning |
21.11.2016 12:50 |
Finn Hørup Nielsen |
Bjergby Klubløb |
19.11.2016 |
Træning |
20.11.2016 14:03 |
Thorkild Holm Pedersen |
Klubløb Bjergby 191116 |
20.11.2016 |
Træning |
20.11.2016 10:06 |
Gert Odgaard |
NJ Dag i Hammer Bakker |
13.11.2016 |
Konkurrence |
14.11.2016 10:56 |
Thorkild Holm Pedersen |
NJ Klub dag 131116 |
13.11.2016 |
Konkurrence |
13.11.2016 13:56 |
Ann Dissing |
NJ dag Hammer bakker |
13.11.2016 |
Konkurrence |
13.11.2016 13:39 |
Ann Dissing |
NJM i Rold |
06.11.2016 |
Konkurrence |
13.11.2016 13:34 |
Kirsten Holdensen |
NJ Dag Hammer Bakker Bane 3 |
13.11.2016 |
Konkurrence |
13.11.2016 11:52 |
Mogens Christensen |
NJM |
06.11.2016 |
Konkurrence |
07.11.2016 18:00 |
Gert Odgaard |
Nordjyske Klubmesterskaber, bane 4 |
06.11.2016 |
Konkurrence |
07.11.2016 10:17 |
Kirsten Holdensen |
Nordjysk Mesterskab D50/Bane 4 |
06.11.2016 |
Konkurrence |
06.11.2016 17:52 |
Finn Hørup Nielsen |
PI klub |
25.10.2016 |
Konkurrence |
26.10.2016 17:12 |
Kjeld Arildsen |
Bøgsted |
25.10.2016 |
Konkurrence |
26.10.2016 16:11 |
Gert Odgaard |
Bøgsted Plantage, Politiets Idrætsforening, bane 1 |
25.10.2016 |
Konkurrence |
26.10.2016 09:01 |
Finn Hørup Nielsen |
Lilleheden Klubløb |
23.10.2016 |
Træning |
24.10.2016 19:29 |
Kirsten Holdensen |
Lilleheden Bane 2 svær 5,8 km |
23.10.2016 |
Træning |
23.10.2016 14:42 |
Gert Odgaard |
Klubløb Bunken |
15.10.2016 |
Træning |
15.10.2016 17:50 |
Kjeld Arildsen |
Bunken |
15.10.2016 |
Træning |
15.10.2016 16:54 |
Ann Dissing |
Divisionsmatch Rold |
25.09.2016 |
Konkurrence |
01.10.2016 08:15 |
Allan Reiche Andersen |
Oprykningsmatch Rold Mosskov 250916 |
25.09.2016 |
Konkurrence |
27.09.2016 07:23 |
Kim Jensen |
|
25.09.2016 |
Konkurrence |
26.09.2016 16:04 |
Mogens Christensen |
Divi Rold Mosskov Bane 9 ml. svær |
25.09.2016 |
Konkurrence |
26.09.2016 14:35 |
Mogens Christensen |
Divisionsmatch Rold Mosskov Bane 3 |
25.09.2016 |
Konkurrence |
26.09.2016 14:12 |
Thorkild Holm Pedersen |
Divisionsmatch Rols Mosskov |
26.09.2016 |
Konkurrence |
26.09.2016 08:43 |
Gert Odgaard |
Rebild 2-dages - divisionsmatch, bane 4 - H65 |
25.09.2016 |
Konkurrence |
25.09.2016 18:13 |
Kirsten Holdensen |
Divisionsmatch Reb 2dags Bane 3 D45 |
25.09.2016 |
Konkurrence |
25.09.2016 17:50 |
Gert Odgaard |
C-løb Hammer Bakker - Aalborg OK - bane 4 |
18.09.2016 |
Konkurrence |
18.09.2016 17:44 |
Per Hauge |
Hammer Bakker c-løb |
18.09.2016 |
Konkurrence |
18.09.2016 15:09 |
Kjeld Arildsen |
Hammer Bakker |
18.09.2016 |
Konkurrence |
18.09.2016 13:27 |
Kirsten Holdensen |
C-løb Hammer Bakker Bane 4 D50 |
18.09.2016 |
Konkurrence |
18.09.2016 11:12 |
Ann Dissing |
Tornby |
11.09.2016 |
Konkurrence |
12.09.2016 17:26 |
Thorkild Holm Pedersen |
Klubløb Tornby 110916 |
11.09.2016 |
Træning |
11.09.2016 12:36 |
Thorkild Holm Pedersen |
DM Mellem Mols Bjerge |
05.09.2016 |
Konkurrence |
05.09.2016 12:57 |
Gert Odgaard |
Højengran, klubløb bane 2 |
04.09.2016 |
Træning |
04.09.2016 20:05 |
Mogens Christensen |
Klubløb bane 2 040916 |
04.09.2016 |
Træning |
04.09.2016 19:13 |
Allan Reiche Andersen |
FSVM terrænsport |
29.08.2016 |
Konkurrence |
02.09.2016 10:05 |
Allan Reiche Andersen |
Divisionsmatch 280816 |
28.08.2016 |
Konkurrence |
02.09.2016 09:56 |
Mogens Christensen |
Divisionsmatch Aunsbjerg Bane 2 H 45 |
28.08.2016 |
Konkurrence |
30.08.2016 18:06 |
Ann Dissing |
Divisionsmatch Aunsbjerg |
28.08.2016 |
Konkurrence |
29.08.2016 16:00 |
Gert Odgaard |
Divisionsmatch - Aunsbjerg, bane 3, H55 |
28.08.2016 |
Konkurrence |
29.08.2016 11:04 |
Thorkild Holm Pedersen |
Divisionsmatch Aunsbjerg |
29.08.2016 |
Konkurrence |
29.08.2016 10:14 |
Kirsten Holdensen |
Divisionsmatch Aunsbjerg Bane D3 |
28.08.2016 |
Konkurrence |
28.08.2016 14:09 |
Gert Odgaard |
JFM lang 2016, bane 11, H 65 |
21.08.2016 |
Konkurrence |
22.08.2016 07:26 |
Allan Reiche Andersen |
Klubtræning |
18.08.2016 |
Træning |
19.08.2016 13:35 |
Peter Arildsen |
Klubløb |
11.08.2016 |
Træning |
12.08.2016 07:21 |
Jan Petersen |
Uggerby øst bane2 |
11.08.2016 |
Træning |
11.08.2016 20:16 |
Kjeld Arildsen |
Uggerby Øst |
11.08.2016 |
Træning |
11.08.2016 19:44 |
Gert Odgaard |
Tolne Skov, klubløb bane 2 |
04.08.2016 |
Træning |
06.08.2016 21:44 |
Per Hauge |
Tolne bane 2 |
05.08.2016 |
Træning |
05.08.2016 17:11 |
Mogens Christensen |
Klubløb Tolne 040816 |
04.08.2016 |
Konkurrence |
05.08.2016 15:45 |
Kim Jensen |
|
04.08.2016 |
Træning |
04.08.2016 18:49 |
Kirsten Holdensen |
Læsø, D 50 |
20.07.2016 |
Konkurrence |
27.07.2016 17:47 |
Per Hauge |
Læsø etape 3 |
23.07.2016 |
Konkurrence |
23.07.2016 18:41 |
Per Hauge |
Læsø etape 2 |
23.07.2016 |
Konkurrence |
23.07.2016 18:40 |
Per Hauge |
Læsø etape 1 |
23.07.2016 |
Konkurrence |
23.07.2016 18:39 |
Allan Reiche Andersen |
Vm biathlon 2016, Sprint |
03.07.2016 |
Konkurrence |
15.07.2016 10:11 |
Allan Reiche Andersen |
VM biathlon 2016, Klassisk |
04.07.2016 |
Konkurrence |
15.07.2016 09:51 |
Gert Odgaard |
Katsig Bakker, klubløb, bane 1B |
07.07.2016 |
Træning |
08.07.2016 08:50 |
Kjeld Arildsen |
Katsig |
07.07.2016 |
Træning |
07.07.2016 19:26 |
Thorkild Holm Pedersen |
Klubløb Lilleheden |
30.06.2016 |
Træning |
04.07.2016 16:17 |
Kjeld Arildsen |
Uggerby Vest |
09.06.2016 |
Træning |
01.07.2016 19:45 |
Gert Odgaard |
Lilleheden Klitplantage, klubløb - bane 1 |
30.06.2016 |
Træning |
01.07.2016 13:16 |
Peter Arildsen |
Vestjysk 2-Dages 2016 lørdag |
25.06.2016 |
Konkurrence |
01.07.2016 07:13 |
Jan Petersen |
Lilleheden bane2 |
30.06.2016 |
Træning |
30.06.2016 20:01 |
Gert Odgaard |
Vestjysk 2- dages, 5 km sort, søndag |
26.06.2016 |
Konkurrence |
27.06.2016 08:59 |
Gert Odgaard |
Vestjysk 2-dages, sort 5 km, lørdag |
25.06.2016 |
Konkurrence |
27.06.2016 08:41 |
Gert Odgaard |
Tversted Plantage, Sct. Hansløb |
22.06.2016 |
Træning |
27.06.2016 08:06 |
Mogens Christensen |
Vestjysk 2 dages - Søndag 5 km svær |
26.06.2016 |
Konkurrence |
26.06.2016 18:56 |
Mogens Christensen |
Vestjysk 2 dages - lørdag 5 km svær |
25.06.2016 |
Konkurrence |
26.06.2016 18:37 |
Kjeld Arildsen |
Tversted St Hans |
22.06.2016 |
Træning |
25.06.2016 19:29 |
Allan Reiche Andersen |
Sankt Hans løb |
22.06.2016 |
Træning |
24.06.2016 09:42 |
Gert Odgaard |
Klitløbet 2016, bane 4 |
19.06.2016 |
Konkurrence |
19.06.2016 18:29 |
Kjeld Arildsen |
Nj Lang |
19.06.2016 |
Konkurrence |
19.06.2016 17:34 |
Kirsten Holdensen |
Klitløbet |
19.06.2016 |
Konkurrence |
19.06.2016 16:00 |
Kjeld Arildsen |
Hjørring Bjerge |
16.06.2016 |
Træning |
18.06.2016 18:49 |
Gert Odgaard |
Hjørring Bjerge, klubløb bane 1 |
16.06.2016 |
Træning |
17.06.2016 13:39 |
Mogens Christensen |
Hjørring Bjerge - Lang |
16.06.2016 |
Træning |
17.06.2016 11:11 |
Thorkild Holm Pedersen |
Uggerby Vest, bane 1 |
09.06.2016 |
Træning |
11.06.2016 10:34 |
Gert Odgaard |
Uggerby Klitplantage Vest, klubløb - kort svær bane |
09.06.2016 |
Træning |
10.06.2016 09:09 |
Kim Jensen |
Uggerby bane 1 |
09.06.2016 |
Træning |
09.06.2016 20:46 |
Kjeld Arildsen |
Lilleheden |
26.05.2016 |
Træning |
26.05.2016 19:18 |
Gert Odgaard |
Rold OK - træningsløb Rold Nørreskov - lang svær |
21.05.2016 |
Træning |
21.05.2016 21:17 |
Per Hauge |
Rold |
21.05.2016 |
Træning |
21.05.2016 14:42 |
Kjeld Arildsen |
Hammer Bakker Forårsklassiker |
18.05.2016 |
Konkurrence |
19.05.2016 17:50 |
Gert Odgaard |
Gudenådysten 2016 |
08.05.2016 |
Konkurrence |
08.05.2016 16:11 |
Kjeld Arildsen |
Gudenådyst |
08.05.2016 |
Konkurrence |
08.05.2016 16:03 |
Ann Dissing |
Gudenådysten |
08.05.2016 |
Konkurrence |
08.05.2016 14:55 |
Mogens Christensen |
NJ Stafet Bøgsted |
05.05.2016 |
Konkurrence |
07.05.2016 18:43 |
Gert Odgaard |
NJ Stafet, Bøgsted Plantage - Hold 176 |
05.05.2016 |
Konkurrence |
07.05.2016 09:22 |
Finn Hørup Nielsen |
NJ Stafet |
05.05.2016 |
Konkurrence |
06.05.2016 20:23 |
Susanne Nielsen |
Stafet - Bøgsted Plantage |
05.05.2016 |
Konkurrence |
05.05.2016 21:20 |
Ann Dissing |
Stafet Bøgsted |
05.05.2016 |
Konkurrence |
05.05.2016 14:29 |
Mogens Christensen |
Klubløb Kollerup |
27.04.2016 |
Træning |
29.04.2016 18:48 |
Gert Odgaard |
Kollerup, træningsløb AOK |
27.04.2016 |
Træning |
29.04.2016 10:49 |
Kirsten Holdensen |
Uggerby |
24.04.2016 |
Træning |
24.04.2016 19:53 |
Kjeld Arildsen |
Kjeld Arildsen |
24.04.2016 |
Træning |
24.04.2016 18:00 |
Ann Dissing |
træningsløb Uggerby |
24.04.2016 |
Træning |
24.04.2016 14:10 |
Gert Odgaard |
Klubløb Uggerby Øst |
24.04.2016 |
Træning |
29.04.2016 10:49 |
Ann Dissing |
Kollerup Divisionsmatch 1. div, D45 |
17.04.2016 |
Konkurrence |
17.04.2016 12:48 |
Finn Hørup Nielsen |
Div. match Rold Skov |
10.04.2016 |
Konkurrence |
16.04.2016 18:55 |
Ann Dissing |
Divisionsmatch Rold |
10.04.2016 |
Konkurrence |
15.04.2016 13:10 |
Mogens Christensen |
Divisionsmatch Rold Nørreskov |
10.04.2016 |
Konkurrence |
11.04.2016 16:38 |
Peter Arildsen |
Div.match |
10.04.2016 |
Konkurrence |
10.04.2016 17:20 |
Thorkild Holm Pedersen |
Divisionsmatch Rold |
10.04.2016 |
Konkurrence |
10.04.2016 16:49 |
Kirsten Holdensen |
Divisionsløb Rold Bane 3, D 45 |
10.04.2016 |
Konkurrence |
10.04.2016 16:37 |
Kim Jensen |
Rold |
10.04.2016 |
Konkurrence |
10.04.2016 12:42 |
Kirsten Holdensen |
|
06.04.2016 |
Træning |
06.04.2016 19:20 |
Ann Dissing |
Vr.Aslund korridorløb |
06.04.2016 |
Konkurrence |
06.04.2016 18:17 |
Finn Hørup Nielsen |
DM nat |
02.04.2016 |
Konkurrence |
16.04.2016 19:27 |
Ann Dissing |
Efterløb, efter DM natløb |
03.04.2016 |
Konkurrence |
05.04.2016 16:23 |
Ann Dissing |
DMnatløb |
02.04.2016 |
Konkurrence |
05.04.2016 15:34 |
Allan Reiche Andersen |
DM nat |
02.04.2016 |
Konkurrence |
05.04.2016 07:34 |
Susanne Nielsen |
DM Følgeløb - Hou Skov |
03.04.2016 |
Konkurrence |
04.04.2016 19:45 |
Kim Jensen |
Tversted |
03.04.2016 |
Træning |
03.04.2016 17:25 |
Signe Just Boe |
Træningsløb i rold mosskov |
02.04.2016 |
Træning |
03.04.2016 16:11 |
Signe Just Boe |
Påskeløb 3. etape |
26.03.2016 |
Konkurrence |
03.04.2016 16:09 |
Signe Just Boe |
Påskeløb 2. etape |
25.03.2016 |
Konkurrence |
03.04.2016 16:08 |
Signe Just Boe |
Påskeløb 1. etape |
24.03.2016 |
Konkurrence |
03.04.2016 16:05 |
Susanne Nielsen |
Klubløb - Tornby - Lang svær |
28.03.2016 |
Træning |
28.03.2016 22:09 |
Kirsten Holdensen |
Tornby lang svær (bane1) |
28.03.2016 |
Træning |
28.03.2016 19:11 |
Ann Dissing |
Tornby, klubløb |
28.03.2016 |
Træning |
28.03.2016 13:58 |
Hanne Bak-Mikkelsen |
Tornby |
28.03.2016 |
Træning |
28.03.2016 13:55 |
Mogens Christensen |
Bane 2 |
28.03.2016 |
Træning |
28.03.2016 13:07 |
Gert Odgaard |
Påskeløb 2016, 3. etape, Stenderup Skovene, H65A |
26.03.2016 |
Konkurrence |
27.03.2016 13:54 |
Gert Odgaard |
Påskeløb 2016, 2. etape, Stenderup Midtskov, H65A |
25.03.2016 |
Konkurrence |
27.03.2016 13:42 |
Gert Odgaard |
Påskeløb 2016, 1. etape Fovslet, H65A |
24.03.2016 |
Konkurrence |
27.03.2016 13:34 |
Allan Reiche Andersen |
Påskeløb 3.etape |
26.03.2016 |
Konkurrence |
27.03.2016 13:28 |
Allan Reiche Andersen |
Påskeløb 2.etape |
25.03.2016 |
Konkurrence |
27.03.2016 12:57 |
Allan Reiche Andersen |
Påsekløb 1.etape |
24.03.2016 |
Konkurrence |
27.03.2016 11:16 |
Allan Reiche Andersen |
Danish Spring 2016 |
20.03.2016 |
Konkurrence |
27.03.2016 10:54 |
Allan Reiche Andersen |
Danish Spring 2016 |
19.03.2016 |
Konkurrence |
27.03.2016 10:35 |
Hanne Bak-Mikkelsen |
Påskeløb 3 |
26.03.2016 |
Konkurrence |
27.03.2016 09:30 |
Hanne Bak-Mikkelsen |
Påskeløb 2 |
25.03.2016 |
Konkurrence |
27.03.2016 09:32 |
Hanne Bak-Mikkelsen |
påskeløb 1 |
24.03.2016 |
Konkurrence |
27.03.2016 09:31 |
Ann Dissing |
Påskeløb Stenderup |
26.03.2016 |
Konkurrence |
26.03.2016 16:02 |
Ann Dissing |
Påskeløb Fovslet |
24.03.2016 |
Konkurrence |
26.03.2016 15:58 |
Kim Jensen |
Rold |
19.03.2016 |
Træning |
21.03.2016 13:09 |
Thorkild Holm Pedersen |
Træningsløb |
19.03.2016 |
Træning |
19.03.2016 17:57 |
Ann Dissing |
Træningsløb Rold |
19.03.2016 |
Træning |
19.03.2016 14:29 |
Allan Reiche Andersen |
NJ2D Nat |
11.03.2016 |
Konkurrence |
18.03.2016 12:30 |
Allan Reiche Andersen |
Nordjysk 2-dages - lang |
12.03.2016 |
Konkurrence |
18.03.2016 08:32 |
Ann Dissing |
klubtræning 3 sløjfer |
14.02.2016 |
Træning |
14.02.2016 14:02 |
Kirsten Holdensen |
Bangsbo Stafettræning med 3 sløjfer, svær bane |
14.02.2016 |
Træning |
14.02.2016 13:08 |
Gert Odgaard |
Klubløb Bangsbo, stafetmodel, bane 1 |
14.02.2016 |
Træning |
14.02.2016 15:52 |
Finn Hørup Nielsen |
Klubløb Aalb. |
06.02.2016 |
Træning |
06.02.2016 21:16 |
Gert Odgaard |
Klubløb - Folkeparken, Ulvegravene og Bagterp Plantage |
06.02.2016 |
Træning |
07.02.2016 23:07 |
Finn Hørup Nielsen |
Nr. Sundby Vintercup - Banelægning |
04.02.2016 |
Konkurrence |
05.02.2016 21:00 |
Kim Jensen |
Vandsted Plantage bane 1 |
24.01.2016 |
Træning |
24.01.2016 14:41 |
Ann Dissing |
Rold træningsløb |
16.01.2016 |
Træning |
17.01.2016 15:57 |
Finn Hørup Nielsen |
Rold Nørreskov Træningsløb Kort Svær |
16.01.2016 |
Træning |
17.01.2016 15:33 |
Mogens Christensen |
Klubløb Lilleheden 090116 Bane 1 |
09.01.2016 |
Træning |
10.01.2016 13:21 |
Ann Dissing |
Lilleheden klubløb bane 1 |
09.01.2016 |
Træning |
09.01.2016 17:28 |
Gert Odgaard |
Lilleheden Klitplantage, klubløb, bane 1 |
09.01.2016 |
Træning |
09.01.2016 16:45 |
Kim Jensen |
Lilleheden bane 2 |
09.01.2016 |
Træning |
09.01.2016 15:10 |
Susanne Nielsen |
Nytårsløb - Hadsund/Thygeslund - Bane 3(b) |
03.01.2016 |
Konkurrence |
03.01.2016 20:37 |
Mogens Christensen |
Nytårsløb 03012016 bane 3a |
03.01.2016 |
Konkurrence |
03.01.2016 18:55 |
Gert Odgaard |
Nytårsløb - Mariager, Thygeslund-Linddale, bane 3a, 5,1 km |
03.01.2016 |
Konkurrence |
03.01.2016 16:24 |
Kirsten Holdensen |
Thygeslund Linddale Bane D 3, 5,1 km |
03.01.2016 |
Konkurrence |
03.01.2016 14:56 |
Peter Arildsen |
Nytårsløb 2015 Bane 2 |
31.12.2015 |
Træning |
02.01.2016 15:28 |
Ann Dissing |
Bælum tømmermandsløb |
01.01.2016 |
Træning |
02.01.2016 13:15 |
Thorkild Holm Pedersen |
Nytårsløb |
31.12.2015 |
Træning |
02.01.2016 10:48 |
Gert Odgaard |
Nytårsløb Tolne Skov, 31-12-2015, bane 1 |
31.12.2015 |
Træning |
01.01.2016 14:18 |
Kim Jensen |
Tolne Bane 1 |
31.12.2015 |
Konkurrence |
31.12.2015 10:53 |
Kim Jensen |
Aalborg |
27.12.2015 |
Træning |
27.12.2015 15:30 |
Peter Arildsen |
Juleløb Bane 2 |
13.12.2015 |
Træning |
14.12.2015 18:30 |
Kirsten Holdensen |
Juleløb Tornby 2015 Bane 1 |
13.12.2015 |
Træning |
14.12.2015 08:56 |
Mogens Christensen |
Juleløb 2015 |
13.12.2015 |
Træning |
13.12.2015 16:46 |
Gert Odgaard |
Juleløb Tornby Klitplantage, bane 1 |
13.12.2015 |
Træning |
13.12.2015 16:26 |
Simon Bisgaard Olsen |
Tornby juleløb bane 1 |
13.12.2015 |
Træning |
13.12.2015 13:51 |
Signe Just Boe |
Tornby juleløb bane 1 |
13.12.2015 |
Træning |
13.12.2015 13:19 |
Simon Bisgaard Olsen |
Simon Bisgaard Olsen |
30.11.2015 |
Træning |
30.11.2015 22:58 |
Simon Bisgaard Olsen |
Bunken |
30.11.2015 |
Træning |
30.11.2015 22:57 |
Gert Odgaard |
Bunken, klubløb 28-11-2015, bane 1 |
29.11.2015 |
Træning |
29.11.2015 20:27 |
Signe Just Boe |
Bunken træningsløb bane 1 |
28.11.2015 |
Træning |
29.11.2015 16:27 |
Susanne Nielsen |
Bunken - Træningsløb - Lang svær |
28.11.2015 |
Træning |
29.11.2015 01:19 |
Kim Jensen |
Bunken bane 1 |
28.11.2015 |
Træning |
28.11.2015 18:08 |
Kirsten Holdensen |
Bunken Klitplantage Bane 1 |
28.11.2015 |
Træning |
28.11.2015 18:14 |
Peter Arildsen |
Klubløb Bunken 28.11.2015 |
28.11.2015 |
Træning |
28.11.2015 17:03 |
Finn Hørup Nielsen |
Vester Aslund Bane 1 |
22.11.2015 |
Træning |
25.11.2015 11:10 |
Mogens Christensen |
Klubløb 22-11-15 |
22.11.2015 |
Træning |
23.11.2015 19:03 |
Per Hauge |
Vester aslund 22. nov. 2015 |
23.11.2015 |
Træning |
23.11.2015 10:31 |
Susanne Nielsen |
Vester Aslund - Klubløb - 221115 |
22.11.2015 |
Træning |
23.11.2015 09:51 |
Gert Odgaard |
Klubløb, Vester Aslund, bane 1 |
22.11.2015 |
Træning |
22.11.2015 15:44 |
Allan Reiche Andersen |
Træning med fokus på lige på/vejvalg |
22.11.2015 |
Træning |
23.11.2015 15:25 |
Ole Thomsen |
Vester Aslund Bane 2 |
22.11.2015 |
Træning |
23.11.2015 15:24 |
Ann Dissing |
Klubløb Vr. Aslund |
22.11.2015 |
Træning |
22.11.2015 14:46 |
Kim Jensen |
Vester Aslund lang svær |
22.11.2015 |
Træning |
23.11.2015 15:36 |
Jan Petersen |
Vester Aslund bane2 |
22.11.2015 |
Træning |
22.11.2015 12:17 |
Ole Thomsen |
Efterårsstafet |
14.11.2015 |
Konkurrence |
16.11.2015 15:43 |
Per Hauge |
Novemberdysten Læsø 2015 søndag |
16.11.2015 |
Konkurrence |
16.11.2015 10:46 |
Per Hauge |
Novemberdysten Læsø 2015 lørdag |
16.11.2015 |
Konkurrence |
16.11.2015 10:45 |
Gert Odgaard |
Bjergby, klubløb bane 1 |
15.11.2015 |
Træning |
16.11.2015 10:20 |
Susanne Nielsen |
Klubløb - Bjergby - Lang svær |
15.11.2015 |
Træning |
15.11.2015 20:48 |
Ann Dissing |
Novemberfejden |
15.11.2015 |
Konkurrence |
15.11.2015 18:54 |
Kirsten Holdensen |
Novemberfejden Læsø Kort dist |
15.11.2015 |
Konkurrence |
15.11.2015 18:18 |
Thorkild Holm Pedersen |
Læsødysten 141115 |
15.11.2015 |
Konkurrence |
15.11.2015 12:39 |
Kim Jensen |
Novemberfejden Læsø |
14.11.2015 |
Konkurrence |
14.11.2015 19:36 |
Allan Reiche Andersen |
Nordjysk KLubdag |
08.11.2015 |
Konkurrence |
13.11.2015 09:25 |
Finn Hørup Nielsen |
Aalborg City Vintercup |
11.11.2015 |
Konkurrence |
12.11.2015 20:56 |
Ann Dissing |
Natsprint i Aalborg City |
11.11.2015 |
Konkurrence |
12.11.2015 18:28 |
Ole Thomsen |
Sprint |
11.11.2015 |
Træning |
11.11.2015 21:30 |
Susanne Nielsen |
Nordjysk Klubdag - Bane 2 |
08.11.2015 |
Konkurrence |
11.11.2015 21:18 |
Susanne Nielsen |
Vintercup 2. afd. Kort svær - Aalborg City |
11.11.2015 |
Konkurrence |
11.11.2015 21:09 |
Per Hauge |
Nordjysk klubdag bane 2 |
09.11.2015 |
Konkurrence |
09.11.2015 07:52 |
Peter Arildsen |
Nj.-Klub Dag |
08.11.2015 |
Konkurrence |
08.11.2015 21:53 |
Gert Odgaard |
Nordjysk Klubdag, Blokhus Klitplantage, bane 2 |
08.11.2015 |
Konkurrence |
08.11.2015 19:55 |
Ole Thomsen |
Klubmesterskaberne 2015 |
08.11.2015 |
Konkurrence |
08.11.2015 18:08 |
Kim Jensen |
Blokhus bane 2 |
08.11.2015 |
Konkurrence |
08.11.2015 15:25 |
Ann Dissing |
Nordjyskklubdag Blokhus, bane 2 |
08.11.2015 |
Konkurrence |
08.11.2015 14:41 |
Ann Dissing |
NatløbHvorup |
28.10.2015 |
Konkurrence |
08.11.2015 14:18 |
Simon Bisgaard Olsen |
NJ klub dag |
08.11.2015 |
Konkurrence |
08.11.2015 14:09 |
Signe Just Boe |
Nordjysk klub dag 8.nov 15 |
08.11.2015 |
Konkurrence |
08.11.2015 13:41 |
Mogens Christensen |
Nordjysk Klub dag |
08.11.2015 |
Konkurrence |
08.11.2015 13:34 |
Kirsten Holdensen |
Nordjysk klubdag Bane 2 |
08.11.2015 |
Konkurrence |
08.11.2015 13:06 |
Finn Hørup Nielsen |
Grib Skov DM Ultra H70 |
31.10.2015 |
Konkurrence |
02.11.2015 22:18 |
Ole Thomsen |
Klubløb, Rold |
31.10.2015 |
Træning |
01.11.2015 09:58 |
Ellen Thomsen |
Rebild Bakker og Rold Vælderskov |
31.10.2015 |
Træning |
31.10.2015 16:51 |
Peter Arildsen |
Vinter-Cup 1. afd |
28.10.2015 |
Konkurrence |
29.10.2015 08:01 |
Ole Thomsen |
2015 10.22 Klubmesterskab Politi Mosskov |
22.10.2015 |
Konkurrence |
28.10.2015 21:45 |
Susanne Nielsen |
Hvorup - Vintercup 1. afd. - kort svær |
28.10.2015 |
Konkurrence |
28.10.2015 20:13 |
Finn Hørup Nielsen |
Blokhus |
25.10.2015 |
Konkurrence |
26.10.2015 21:57 |
Susanne Nielsen |
NJM Dag - Blokhus - D45 - Bane 5 |
25.10.2015 |
Konkurrence |
26.10.2015 20:09 |
Thorkild Holm Pedersen |
NJM Dag 251015 |
26.10.2015 |
Konkurrence |
26.10.2015 09:16 |
Peter Arildsen |
Nj-Dag |
25.10.2015 |
Konkurrence |
26.10.2015 07:59 |
Per Hauge |
NJM fri 2 |
25.10.2015 |
Konkurrence |
26.10.2015 07:05 |
Signe Just Boe |
NJ-dag |
25.10.2015 |
Træning |
25.10.2015 19:40 |
Simon Bisgaard Olsen |
Nordjysk mesterskab dag |
25.10.2015 |
Konkurrence |
25.10.2015 16:41 |
Ann Dissing |
Blokhus Nordjysk dag, D45 |
25.10.2015 |
Konkurrence |
25.10.2015 16:08 |
Gert Odgaard |
Nordjysk Dag - bane 6a, 4 km - H65 |
25.10.2015 |
Konkurrence |
25.10.2015 15:30 |
Kirsten Holdensen |
NJM Blokhus D45 - Bane 5 |
25.10.2015 |
Konkurrence |
25.10.2015 15:05 |
Peter Arildsen |
Op/nedrykningsmatch |
19.09.2015 |
Konkurrence |
24.10.2015 16:31 |
Gert Odgaard |
Aalborg Politi - åbne klubmesterskaber |
22.10.2015 |
Konkurrence |
23.10.2015 09:59 |
Peter Arildsen |
PI-Klubmesterskab |
22.10.2015 |
Konkurrence |
22.10.2015 16:12 |
Peter Arildsen |
NJ-Nat 2015 Tversted |
23.09.2015 |
Konkurrence |
21.10.2015 15:12 |
Peter Arildsen |
Uggerby Øst klubløb |
11.10.2015 |
Træning |
21.10.2015 15:02 |
Peter Arildsen |
Tversted klubløb |
27.09.2015 |
Træning |
21.10.2015 15:02 |
Peter Arildsen |
Lilleheden Klubløb |
18.10.2015 |
Træning |
21.10.2015 15:01 |
Hanne Bak-Mikkelsen |
Lilleheden kort svær okt 2015 |
18.10.2015 |
Træning |
20.10.2015 06:14 |
Ann Dissing |
Lilleheden |
19.10.2015 |
Træning |
19.10.2015 13:14 |
Kim Jensen |
Lilleheden |
18.10.2015 |
Træning |
19.10.2015 01:34 |
Gert Odgaard |
Lilleheden Klitplantage, klubløb 18-10-2015, 2. del |
18.10.2015 |
Træning |
18.10.2015 17:35 |
Gert Odgaard |
Lilleheden Klitplantage - 1.del af lang bane |
18.10.2015 |
Træning |
18.10.2015 17:18 |
Jan Petersen |
Lilleheden |
18.10.2015 |
Træning |
20.10.2015 12:45 |
Susanne Nielsen |
Klubløb - Uggerby - Lang svær |
11.10.2015 |
Træning |
23.10.2015 20:33 |
Gert Odgaard |
Uggerby Øst - klubløb |
11.10.2015 |
Træning |
12.10.2015 08:12 |
Kim Jensen |
Uggerby Øst |
11.10.2015 |
Træning |
11.10.2015 14:11 |
Ann Dissing |
Uggerby klubløb |
11.10.2015 |
Træning |
11.10.2015 13:00 |
Ann Dissing |
Rold Nørreskov klubløb |
10.10.2015 |
Træning |
11.10.2015 12:55 |
Kirsten Holdensen |
Uggerby Bane 1 |
11.10.2015 |
Træning |
11.10.2015 11:34 |
Susanne Nielsen |
Træningsløb Roldskov OK - Lang svær |
10.10.2015 |
Træning |
10.10.2015 18:27 |
Kirsten Holdensen |
Rold Nørreskov |
10.10.2015 |
Træning |
10.10.2015 14:46 |
Ann Dissing |
Natløb Vesterris |
07.10.2015 |
Konkurrence |
08.10.2015 17:00 |
Susanne Nielsen |
Nordjysk Klubnat - Vesterris - Bane 3 |
07.10.2015 |
Konkurrence |
07.10.2015 22:48 |
Gert Odgaard |
Randers Politi - Gudenåløbet 2015 |
01.10.2015 |
Konkurrence |
02.10.2015 11:39 |
Gert Odgaard |
Nordjysk Nat 3 - Rold Mosskov |
30.09.2015 |
Konkurrence |
02.10.2015 10:14 |
Kirsten Holdensen |
Nordjysk Nat 3 afdeling - D40 |
30.09.2015 |
Konkurrence |
01.10.2015 17:01 |
Ann Dissing |
Natløb Rold |
30.09.2015 |
Konkurrence |
01.10.2015 15:13 |
Susanne Nielsen |
Nordjysk Nat - 3. afdeling - D40 |
30.09.2015 |
Konkurrence |
30.09.2015 22:23 |
Kirsten Holdensen |
NJ Nat Tversted |
23.09.2015 |
Konkurrence |
30.09.2015 14:43 |
Kirsten Holdensen |
KlubløbTversted |
27.09.2015 |
Konkurrence |
28.09.2015 09:16 |
Susanne Nielsen |
Klubløb - Tversted |
27.09.2015 |
Træning |
27.09.2015 14:40 |
Mogens Christensen |
Klubløb bane 1 |
27.09.2015 |
Træning |
27.09.2015 14:20 |
Mogens Christensen |
NJ Nat 2 |
23.09.2015 |
Konkurrence |
27.09.2015 14:17 |
Gert Odgaard |
Klubløb i Tversted |
27.09.2015 |
Træning |
27.09.2015 14:17 |
Kirsten Holdensen |
|
27.09.2015 |
Træning |
27.09.2015 14:09 |
Ann Dissing |
Tversted klubløb |
27.09.2015 |
Træning |
27.09.2015 11:52 |
Kjeld Arildsen |
Tversted |
27.09.2015 |
Træning |
27.09.2015 10:58 |
Thorkild Holm Pedersen |
Klubløb |
27.09.2015 |
Træning |
27.09.2015 10:01 |
Gert Odgaard |
Tversted - natløb 23-09-2015 |
23.09.2015 |
Konkurrence |
24.09.2015 09:15 |
Susanne Nielsen |
NJ Nat - 2. afdeling - D40 |
23.09.2015 |
Konkurrence |
23.09.2015 23:48 |
Ann Dissing |
Natløb Tversted |
23.09.2015 |
Konkurrence |
23.09.2015 22:04 |
Mogens Christensen |
NJM Nat 1 H55 |
16.09.2015 |
Konkurrence |
21.09.2015 20:57 |
Kirsten Holdensen |
Divisionsmatch Bulbjerg 2.-3.div |
19.09.2015 |
Konkurrence |
21.09.2015 15:22 |
Simon Bisgaard Olsen |
divisionsmatch 19092015 |
20.09.2015 |
Konkurrence |
20.09.2015 19:54 |
Gert Odgaard |
Divisionsmatch Bulbjerg, 2. - 3. div. |
19.09.2015 |
Konkurrence |
20.09.2015 12:10 |
Hanne Bak-Mikkelsen |
Op-ned der blev til ned match! |
20.09.2015 |
Træning |
20.09.2015 12:04 |
Susanne Nielsen |
Divisionsmatch - D45 - Bane 3 |
19.09.2015 |
Konkurrence |
19.09.2015 22:50 |
Kjeld Arildsen |
Div. op/ned 2/3 |
19.09.2015 |
Konkurrence |
19.09.2015 19:07 |
Ann Dissing |
Vester Thorup/Bulbjerg, divisionsmatch |
19.09.2015 |
Konkurrence |
19.09.2015 17:32 |
Susanne Nielsen |
NJM Nat - 1. afd. - D40 - Bane 4 |
16.09.2015 |
Konkurrence |
17.09.2015 21:21 |
Finn Hørup Nielsen |
Ålum DM "Lang" 3,5Km |
13.09.2015 |
Konkurrence |
15.09.2015 09:12 |
Mogens Christensen |
DM Lang 130915 |
13.09.2015 |
Konkurrence |
14.09.2015 14:50 |
Thorkild Holm Pedersen |
DM Lang |
13.09.2015 |
Konkurrence |
14.09.2015 13:32 |
Ann Dissing |
DM lang |
13.09.2015 |
Konkurrence |
13.09.2015 13:54 |
Ann Dissing |
Tornby kurvetræning |
12.09.2015 |
Konkurrence |
13.09.2015 13:53 |
Kirsten Holdensen |
Klubløb Tornby |
12.09.2015 |
Træning |
13.09.2015 06:37 |
Jan Petersen |
Tornby |
12.09.2015 |
Træning |
05.10.2015 17:36 |
Kirsten Holdensen |
DIV match Rold Nørreskov |
06.09.2015 |
Konkurrence |
07.09.2015 18:30 |
Thorkild Holm Pedersen |
Divisionsmatch søndag 6. september |
07.09.2015 |
Konkurrence |
07.09.2015 09:40 |
Mogens Christensen |
Rebild 2 dages divisionsmatch H50 |
06.09.2015 |
Konkurrence |
07.09.2015 05:03 |
Susanne Nielsen |
Divisionsmatch - Rold Nørreskov (Rebild 2-dages) |
06.09.2015 |
Konkurrence |
06.09.2015 19:03 |
Kjeld Arildsen |
Rebild 2 dages divisionsmatch H50 Bane 3 |
06.09.2015 |
Konkurrence |
06.09.2015 18:37 |
Gert Odgaard |
Rold Nørreskov - divisionsmatch Rebild 2-dages |
06.09.2015 |
Konkurrence |
06.09.2015 17:35 |
Ann Dissing |
Rebild 2-dages, søndag |
06.09.2015 |
Konkurrence |
06.09.2015 16:52 |
Ann Dissing |
Rebild 2-dages, lørdag |
06.09.2015 |
Konkurrence |
06.09.2015 16:50 |
Kjeld Arildsen |
Rebild 2 dages |
05.09.2015 |
Konkurrence |
05.09.2015 17:35 |
Thorkild Holm Pedersen |
Børglum Klosterskov |
02.09.2015 |
Træning |
04.09.2015 13:53 |
Kjeld Arildsen |
Tolne Klubløb - 7,4 |
30.08.2015 |
Træning |
30.08.2015 18:57 |
Gert Odgaard |
Tolne Skov, klubløb 30-08-2015 |
30.08.2015 |
Træning |
30.08.2015 15:11 |
Gert Odgaard |
Tolne Skov - klubløb - Maja og Maria |
30.08.2015 |
Træning |
30.08.2015 14:24 |
Susanne Nielsen |
Klubløb - Tolne Skov |
30.08.2015 |
Træning |
30.08.2015 11:58 |
Jan Petersen |
Tolne |
30.08.2015 |
Træning |
30.08.2015 11:52 |
Kirsten Holdensen |
Klosterskoven |
23.08.2015 |
Træning |
24.08.2015 18:18 |
Susanne Nielsen |
Klubløb - Klosterskoven |
23.08.2015 |
Træning |
24.08.2015 14:55 |
Gert Odgaard |
Klubløb, Børglum Klosterskov |
23.08.2015 |
Træning |
23.08.2015 16:39 |
Ann Dissing |
Katsig Bakker |
13.08.2015 |
Træning |
18.08.2015 13:33 |
Ann Dissing |
Hammer Bakker træningløb |
12.08.2015 |
Træning |
18.08.2015 13:27 |
Mogens Christensen |
Klubløb Katsig |
13.08.2015 |
Træning |
17.08.2015 20:12 |
Kjeld Arildsen |
Rold Nørreskov |
08.08.2015 |
Træning |
08.08.2015 20:06 |
Gert Odgaard |
Rold Skov OK - kurveløb |
01.08.2015 |
Træning |
04.08.2015 21:22 |
Kjeld Arildsen |
Rold |
01.08.2015 |
Træning |
01.08.2015 15:01 |
Simon Bisgaard Olsen |
Simon Bisgaard Olsen |
12.07.2015 |
Konkurrence |
26.07.2015 18:17 |
Kjeld Arildsen |
Skawdysten 12 juli 2015 H50 |
12.07.2015 |
Konkurrence |
15.07.2015 09:05 |
Susanne Nielsen |
Skawdysten - søndag 120715 |
12.07.2015 |
Konkurrence |
13.07.2015 15:54 |
Susanne Nielsen |
Skawdysten - lørdag 110715 |
11.07.2015 |
Konkurrence |
13.07.2015 15:32 |
Mogens Christensen |
Skawdysten søndaag H55 |
12.07.2015 |
Konkurrence |
13.07.2015 10:33 |
Mogens Christensen |
Skawdysten lørdag H55 |
11.07.2015 |
Konkurrence |
13.07.2015 10:25 |
Gert Odgaard |
Skaw-dysten, søndag, den 12. juli 2015 |
12.07.2015 |
Konkurrence |
12.07.2015 22:48 |
Kirsten Holdensen |
Skawdysten sødag |
12.07.2015 |
Konkurrence |
12.07.2015 19:40 |
Kirsten Holdensen |
Skawdysten |
10.07.2015 |
Konkurrence |
12.07.2015 19:17 |
Kirsten Holdensen |
Skawdysten |
11.07.2015 |
Konkurrence |
12.07.2015 18:15 |
Ann Dissing |
Skawdysten søndag |
12.07.2015 |
Konkurrence |
12.07.2015 14:09 |
Ann Dissing |
Skawdysten lørdag |
11.07.2015 |
Konkurrence |
12.07.2015 14:09 |
Ann Dissing |
Skawdysten Sprint |
10.07.2015 |
Konkurrence |
12.07.2015 14:10 |
Gert Odgaard |
Skaw-dysten, sprint fredag den 10. juli 2015 |
10.07.2015 |
Konkurrence |
11.07.2015 22:32 |
Gert Odgaard |
Skaw-dysten, lørdag den 11. juli 2015 |
11.07.2015 |
Konkurrence |
11.07.2015 22:08 |
Kjeld Arildsen |
Skawdysten H50 |
11.07.2015 |
Konkurrence |
11.07.2015 14:46 |
Kjeld Arildsen |
Sørlandsgaloppen 2015, 5. etape H50 |
10.07.2015 |
Konkurrence |
11.07.2015 07:20 |
Kjeld Arildsen |
Sørlandsgaloppen, 4. etape H50 |
09.07.2015 |
Konkurrence |
09.07.2015 17:03 |
Kjeld Arildsen |
Sørlandsgaloppen 2015, 3 etape H50 |
07.07.2015 |
Konkurrence |
08.07.2015 07:52 |
Ann Dissing |
Rold klubløb |
27.06.2015 |
Træning |
06.07.2015 20:16 |
Kjeld Arildsen |
Sørlandsgaloppen 2015, 2. etape H50 |
06.07.2015 |
Konkurrence |
06.07.2015 12:27 |
Kjeld Arildsen |
Sørlandsgaloppen 2015 1. etape H50 |
04.07.2015 |
Konkurrence |
05.07.2015 09:53 |
Finn Hørup Nielsen |
Rold Skov Mosskov |
28.06.2015 |
Træning |
28.06.2015 10:49 |
Kirsten Holdensen |
|
27.06.2015 |
Træning |
28.06.2015 08:50 |
Gert Odgaard |
Rold Skov - Mosskov klubløb |
27.06.2015 |
Træning |
27.06.2015 17:58 |
Finn Hørup Nielsen |
Tversted Pointløb 18. juni 2015 |
24.06.2015 |
Træning |
24.06.2015 18:30 |
Ann Dissing |
Rold træningstur |
21.06.2015 |
Træning |
21.06.2015 09:53 |
Kirsten Holdensen |
Rold Skov |
20.06.2015 |
Træning |
21.06.2015 08:07 |
Gert Odgaard |
Vester Torup - Bulbjerg --- Horsens OK klubtur |
13.06.2015 |
Træning |
13.06.2015 18:55 |
Mogens Christensen |
Bulbjerg 130615 |
13.06.2015 |
Træning |
13.06.2015 16:38 |
Susanne Nielsen |
Tornby Klitplantage - Klubløb |
11.06.2015 |
Træning |
13.06.2015 01:09 |
Gert Odgaard |
Tornby Klitplantage, klubløb |
11.06.2015 |
Træning |
11.06.2015 21:44 |
Mogens Christensen |
klubløb Tornby |
11.06.2015 |
Træning |
11.06.2015 19:54 |
Kirsten Holdensen |
Uggerby |
04.06.2015 |
Træning |
11.06.2015 08:13 |
Kirsten Holdensen |
Rold Skov |
06.06.2015 |
Træning |
11.06.2015 08:11 |
Kirsten Holdensen |
Wild West 2015 |
10.05.2015 |
Konkurrence |
11.06.2015 07:34 |
Gert Odgaard |
Klubløb Uggerby Vest 04-06-2015 , Daniel |
04.06.2015 |
Træning |
10.06.2015 22:27 |
Mogens Christensen |
klubløb |
04.06.2015 |
Træning |
08.06.2015 18:40 |
Ann Dissing |
Klubløb Uggerby |
04.06.2015 |
Træning |
07.06.2015 08:54 |
Ann Dissing |
Teglgården |
06.06.2015 |
Træning |
07.06.2015 08:56 |
Susanne Nielsen |
Klubløb - Uggerby |
04.06.2015 |
Træning |
04.06.2015 20:49 |
Susanne Nielsen |
NJ Lang - Bunken |
01.05.2015 |
Konkurrence |
29.05.2015 17:54 |
Susanne Nielsen |
Divisionsmatch - Barrit Sønderskov |
03.05.2015 |
Konkurrence |
29.05.2015 17:39 |
Susanne Nielsen |
Klubløb - Højengran |
28.05.2015 |
Træning |
29.05.2015 17:13 |
Ann Dissing |
Højengran klubløb |
28.05.2015 |
Træning |
28.05.2015 20:54 |
Jan Petersen |
Lilleheden |
21.05.2015 |
Træning |
22.05.2015 08:44 |
Gert Odgaard |
Gudenådysten 17-05-2015 |
17.05.2015 |
Konkurrence |
17.05.2015 22:17 |
Thorkild Holm Pedersen |
Gudenådyst |
17.05.2015 |
Konkurrence |
17.05.2015 21:58 |
Kjeld Arildsen |
Silkeborg Vesterskov |
17.05.2015 |
Konkurrence |
17.05.2015 16:43 |
Gert Odgaard |
Klubløb i Bøgsted Plantage |
12.05.2015 |
Træning |
14.05.2015 16:29 |
Ann Dissing |
NJ Stafet |
14.05.2015 |
Konkurrence |
14.05.2015 16:22 |
Gert Odgaard |
NJ - stafet 2015 ( Bent + Gert + Ann ) |
14.05.2015 |
Konkurrence |
14.05.2015 16:20 |
Mogens Christensen |
Wild West 2015 |
09.05.2015 |
Konkurrence |
12.05.2015 20:24 |
Thorkild Holm Pedersen |
Divisionsmatch Barrit Sønderskov |
03.05.2015 |
Konkurrence |
04.05.2015 21:45 |
Kirsten Holdensen |
Divisionsmatch Barrit Sønderskov |
03.05.2015 |
Konkurrence |
03.05.2015 18:33 |
Gert Odgaard |
Barrit Sønderskov, divisionsmatch |
03.05.2015 |
Konkurrence |
03.05.2015 16:52 |
Kjeld Arildsen |
Barrit Sønderskov |
03.05.2015 |
Konkurrence |
03.05.2015 15:33 |
Gert Odgaard |
NJ Lang, Bunken - 01-05-2015 |
01.05.2015 |
Konkurrence |
01.05.2015 15:19 |
Finn Hørup Nielsen |
Vindum |
26.04.2015 |
Konkurrence |
26.04.2015 17:02 |
Susanne Nielsen |
Klubløb - Uggerby |
18.04.2015 |
Træning |
19.04.2015 06:53 |
Kjeld Arildsen |
Rold |
18.04.2015 |
Træning |
18.04.2015 19:54 |
Kjeld Arildsen |
Rold Mosskov |
11.04.2015 |
Træning |
11.04.2015 16:21 |
Mogens Christensen |
Klubløb påsken 2015 |
06.04.2015 |
Træning |
06.04.2015 16:48 |
Kjeld Arildsen |
Tornby |
06.04.2015 |
Træning |
06.04.2015 16:28 |
Gert Odgaard |
Klubløb Tornby Klitplantage, 06-04-2015 |
06.04.2015 |
Træning |
06.04.2015 12:37 |
Per Hauge |
Påskeløb etape 3 |
04.04.2015 |
Konkurrence |
04.04.2015 23:12 |
Per Hauge |
Påskeløb etape 2 |
04.04.2015 |
Konkurrence |
04.04.2015 23:11 |
Per Hauge |
Påskeløb etape 1 |
04.04.2015 |
Konkurrence |
04.04.2015 23:09 |
Gert Odgaard |
Påskeløb Mols Bjerge/Ørnbjerg Mølle, dag 3 |
04.04.2015 |
Konkurrence |
04.04.2015 22:24 |
Gert Odgaard |
Påskeløb Mols Bjerge, dag 2 |
03.04.2015 |
Konkurrence |
04.04.2015 22:03 |
Gert Odgaard |
Påskeløb Mols Bjerge, dag 1 |
02.04.2015 |
Konkurrence |
04.04.2015 21:47 |
Ann Dissing |
Påskeløb Mols 3. dag |
04.04.2015 |
Konkurrence |
04.04.2015 16:13 |
Ann Dissing |
Påskeløb Mols 2. dag |
03.04.2015 |
Konkurrence |
04.04.2015 15:57 |
Ann Dissing |
Påskeløb Mols 1. dag |
02.04.2015 |
Konkurrence |
04.04.2015 15:57 |
Susanne Nielsen |
Træningsløb |
28.03.2015 |
Træning |
29.03.2015 14:36 |
Kjeld Arildsen |
Rold Nørreskov |
28.03.2015 |
Træning |
28.03.2015 16:31 |
Susanne Nielsen |
Klubløb - Tversted |
22.03.2015 |
Træning |
23.03.2015 16:10 |
Kirsten Holdensen |
Tversted Klubløb (ekstra lang) |
22.03.2015 |
Træning |
23.03.2015 08:56 |
Kjeld Arildsen |
Tversted |
22.03.2015 |
Træning |
22.03.2015 14:13 |
Per Hauge |
Tversted klubløb |
22.03.2015 |
Træning |
22.03.2015 14:18 |
Gert Odgaard |
Tversted Plantage, klubløb |
22.03.2015 |
Træning |
22.03.2015 13:56 |
Ann Dissing |
Tversted klubløb |
22.03.2015 |
Træning |
22.03.2015 13:40 |
Mogens Christensen |
Lang svær |
22.03.2015 |
Træning |
22.03.2015 12:58 |
Jan Petersen |
Tversted |
22.03.2015 |
Træning |
22.03.2015 10:31 |
Finn Hørup Nielsen |
Hammer Bakker 2-dages H70 Søndag |
15.03.2015 |
Konkurrence |
18.03.2015 20:32 |
Per Hauge |
Nj-2dags H 55 Lørdag |
17.03.2015 |
Konkurrence |
17.03.2015 14:46 |
Thorkild Holm Pedersen |
NJ2D Hammer Bakker etape 2 |
15.03.2015 |
Konkurrence |
16.03.2015 18:23 |
Thorkild Holm Pedersen |
NJ2D Hammer Bakker etape 1 |
14.03.2015 |
Konkurrence |
16.03.2015 18:18 |
Per Hauge |
Nj-2dags H 55 |
15.03.2015 |
Konkurrence |
15.03.2015 19:16 |
Gert Odgaard |
Nordjysk 2-dages, Hammer Bakker |
15.03.2015 |
Konkurrence |
16.03.2015 06:21 |
Ann Dissing |
NJ2-dages, natløb |
13.03.2015 |
Konkurrence |
15.03.2015 12:47 |
Ann Dissing |
NJ2-dages Søndag |
15.03.2015 |
Konkurrence |
15.03.2015 12:49 |
Susanne Nielsen |
Nordjysk-2-Dages - D40A - Bane 26 - lørdag |
14.03.2015 |
Konkurrence |
14.03.2015 22:15 |
Gert Odgaard |
Nordjysk 2 dages 2015, Hammer Bakker |
14.03.2015 |
Konkurrence |
14.03.2015 20:32 |
Jan Petersen |
NJ2D 2015 |
14.03.2015 |
Konkurrence |
14.03.2015 15:50 |
Susanne Nielsen |
Natløb - Blokhus (Nordjysk2dages) |
13.03.2015 |
Konkurrence |
14.03.2015 08:47 |
Hanne Bak-Mikkelsen |
forløb NJ2D |
13.03.2015 |
Træning |
13.03.2015 20:57 |
Finn Hørup Nielsen |
Klosterskoven Klubløb |
08.03.2015 |
Træning |
09.03.2015 19:49 |
Gert Odgaard |
Børglum Klosterskov, klubløb |
08.03.2015 |
Træning |
09.03.2015 11:10 |
Ann Dissing |
Klosterskoven |
08.03.2015 |
Træning |
08.03.2015 13:21 |
Susanne Nielsen |
Klubløb Klosterskoven |
08.03.2015 |
Træning |
08.03.2015 12:29 |
Kirsten Holdensen |
Børglum Klosterskov |
08.03.2015 |
Træning |
08.03.2015 12:27 |
Jan Petersen |
Børglumklosterskov |
08.03.2015 |
Træning |
08.03.2015 11:06 |
Susanne Nielsen |
Træningsløb - Mariagerfjord OK |
07.03.2015 |
Træning |
07.03.2015 19:10 |
Gert Odgaard |
Bagterp - Folkeparken - Ulvegravene , klubløb |
28.02.2015 |
Træning |
01.03.2015 18:26 |
Finn Hørup Nielsen |
Bagterp Klubløb |
28.02.2015 |
Træning |
01.03.2015 17:44 |
Susanne Nielsen |
Træningsløb - pointløb |
28.02.2015 |
Træning |
01.03.2015 05:53 |
Finn Hørup Nielsen |
Risskov Night Champ |
19.02.2015 |
Konkurrence |
23.02.2015 09:46 |
Kirsten Holdensen |
Vinterlang 3 |
08.02.2015 |
Konkurrence |
18.02.2015 13:22 |
Mogens Christensen |
Vinterlang 4 |
15.02.2015 |
Konkurrence |
16.02.2015 15:50 |
Mogens Christensen |
Pointløb Tornby N |
14.02.2015 |
Træning |
16.02.2015 15:25 |
Susanne Nielsen |
Klubløb - Tornby - postindsamling |
14.02.2015 |
Træning |
15.02.2015 20:57 |
Ann Dissing |
Pointløb i Tornby |
15.02.2015 |
Træning |
15.02.2015 12:26 |
Finn Hørup Nielsen |
Hammer Bakker Syd Vintercup |
11.02.2015 |
Konkurrence |
12.02.2015 21:25 |
Ann Dissing |
Vinterlang Gludsted |
12.02.2015 |
Konkurrence |
12.02.2015 16:00 |
Finn Hørup Nielsen |
Gludsted Vinterlang 3 6Km |
08.02.2015 |
Træning |
10.02.2015 17:46 |
Finn Hørup Nielsen |
Rebild Bakker Vinterlang 2 6Km |
27.01.2015 |
Træning |
27.01.2015 19:30 |
Kirsten Holdensen |
Vinterlang 2 Rebil |
25.01.2015 |
Konkurrence |
27.01.2015 09:11 |
Thorkild Holm Pedersen |
Vinterlang 2 |
26.01.2015 |
Konkurrence |
26.01.2015 16:29 |
Per Hauge |
rebild vinterlang |
25.01.2015 |
Konkurrence |
25.01.2015 20:58 |
Gert Odgaard |
Klubløb Lilleheden, 24-01-2015 |
24.01.2015 |
Træning |
25.01.2015 20:29 |
Susanne Nielsen |
Klubløb - Lilleheden |
24.01.2015 |
Træning |
25.01.2015 18:40 |
Susanne Nielsen |
Vinterlang 2 - Rebild Bakker |
25.01.2015 |
Konkurrence |
25.01.2015 17:24 |
Kjeld Arildsen |
Rebild vinterlang |
25.01.2015 |
Træning |
25.01.2015 17:33 |
Ann Dissing |
Vinterlang Rebild |
25.01.2015 |
Konkurrence |
25.01.2015 14:34 |
Jan Petersen |
Lilleheden |
24.01.2015 |
Træning |
24.01.2015 16:55 |
Finn Hørup Nielsen |
Vinterlang Mols bjerge |
11.01.2015 |
Træning |
12.01.2015 17:25 |
Susanne Nielsen |
Vinterlang 1 - Mols Bjerge |
11.01.2015 |
Konkurrence |
11.01.2015 16:04 |
Ann Dissing |
Vinterlang Mols bjerge |
11.01.2015 |
Konkurrence |
11.01.2015 15:54 |
Kirsten Holdensen |
Mols Bjerge - Vinter Lang 1 |
11.01.2015 |
Konkurrence |
11.01.2015 15:52 |
Susanne Nielsen |
Klubløb - Vandsted |
10.01.2015 |
Træning |
10.01.2015 15:09 |
Ann Dissing |
Nytårsløb Hobro |
04.01.2015 |
Konkurrence |
05.01.2015 17:39 |
Susanne Nielsen |
Nytårsløbet - Hobro Østerskov |
04.01.2015 |
Konkurrence |
04.01.2015 19:06 |
Kirsten Holdensen |
Nytårsløb Hobro Østerskov |
04.01.2015 |
Konkurrence |
04.01.2015 18:44 |
Hanne Bak-Mikkelsen |
Nytårsløb |
03.01.2015 |
Træning |
03.01.2015 20:15 |
Gert Odgaard |
Nytårsløb, 31-12-2014 |
31.12.2014 |
Træning |
02.01.2015 11:32 |
Ann Dissing |
Tømmermandsløbet i Rold |
01.01.2015 |
Konkurrence |
01.01.2015 16:06 |
Kirsten Holdensen |
Nytårsløb |
31.12.2014 |
Træning |
01.01.2015 14:07 |
Susanne Nielsen |
Nytårsløb - Tolne - Klubløb |
31.12.2014 |
Træning |
31.12.2014 13:11 |
Kirsten Holdensen |
Juleløb Tornby 2014 |
07.12.2014 |
Konkurrence |
09.12.2014 08:07 |
Finn Hørup Nielsen |
Tornby Børnebane |
08.12.2014 |
Træning |
08.12.2014 16:48 |
Susanne Nielsen |
Juleløb - Tornby |
07.12.2014 |
Træning |
07.12.2014 17:28 |
Ann Dissing |
Tornby Juleløb |
07.12.2014 |
Træning |
07.12.2014 15:18 |
Susanne Nielsen |
Novemberfejden - Læsø |
29.11.2014 |
Konkurrence |
30.11.2014 09:42 |
Finn Hørup Nielsen |
Aalb.Universitet - Kun for sprintnørder |
26.11.2014 |
Konkurrence |
27.11.2014 17:33 |
Susanne Nielsen |
Klubløb - Bangsbo |
23.11.2014 |
Træning |
23.11.2014 16:19 |
Jan Petersen |
Bangsbo |
23.11.2014 |
Træning |
23.11.2014 11:20 |
Finn Hørup Nielsen |
Bjergby Børnebane 3.3km |
16.11.2014 |
Træning |
16.11.2014 18:31 |
Susanne Nielsen |
Klubløb - Bjergby |
16.11.2014 |
Træning |
16.11.2014 18:14 |
Gert Odgaard |
Bjergby, klubløb |
16.11.2014 |
Træning |
16.11.2014 16:19 |
Ann Dissing |
klubløb Rold Nørreskov |
15.11.2014 |
Træning |
16.11.2014 13:54 |
Ann Dissing |
klubløb Bjergby |
16.11.2014 |
Træning |
16.11.2014 13:46 |
Jan Petersen |
Bjergby |
16.11.2014 |
Træning |
16.11.2014 10:48 |
Susanne Nielsen |
Træningsløb - Rold Nørreskov |
15.11.2014 |
Træning |
15.11.2014 17:50 |
Kjeld Arildsen |
Rold Nørreskov |
15.11.2014 |
Træning |
15.11.2014 16:07 |
Peter Arildsen |
DM-Munkebjerg 2 |
10.11.2014 |
Konkurrence |
21.10.2015 15:13 |
Kjeld Arildsen |
Rold Vælderskov |
08.11.2014 |
Træning |
08.11.2014 20:25 |
Peter Arildsen |
DM-Munkebjerg |
14.09.2014 |
Konkurrence |
10.11.2014 10:38 |
Kirsten Holdensen |
NJM |
02.11.2014 |
Konkurrence |
03.11.2014 07:53 |
Per Hauge |
NJM Vester Aslund |
02.11.2014 |
Konkurrence |
02.11.2014 19:27 |
Gert Odgaard |
NJM Klub dag |
02.11.2014 |
Konkurrence |
02.11.2014 16:05 |
Ann Dissing |
NJklubdag |
02.11.2014 |
Konkurrence |
02.11.2014 14:57 |
Susanne Nielsen |
Vintercuppen - 1. afd. 2014 - Hvorup |
29.10.2014 |
Konkurrence |
29.10.2014 21:20 |
Susanne Nielsen |
Efterårsstafetten - B3 - Hjermind |
25.10.2014 |
Konkurrence |
27.10.2014 14:32 |
Susanne Nielsen |
Efterårsstafetten - Hjermind - B2 |
25.10.2014 |
Konkurrence |
27.10.2014 14:09 |
Susanne Nielsen |
Efterårsstafetten - Hjermind - B1 |
25.10.2014 |
Konkurrence |
27.10.2014 13:44 |
Susanne Nielsen |
Råbjerg - Klubløb |
26.10.2014 |
Træning |
27.10.2014 12:53 |
Kirsten Holdensen |
Raabjerg |
27.10.2014 |
Træning |
27.10.2014 08:20 |
Mogens Christensen |
Blom stafet Hjermind bane B |
25.10.2014 |
Konkurrence |
26.10.2014 14:57 |
Gert Odgaard |
Raabjerg klubløb |
26.10.2014 |
Træning |
26.10.2014 14:28 |
Jan Petersen |
Råbjerg |
26.10.2014 |
Træning |
26.10.2014 11:03 |
Finn Hørup Nielsen |
Ulvedal Natteravn 1 |
24.10.2014 |
Konkurrence |
24.10.2014 09:43 |
Ann Dissing |
NystrupNJ-dag |
19.10.2014 |
Konkurrence |
20.10.2014 14:45 |
Finn Hørup Nielsen |
Nystrup NJ-Dag |
19.10.2014 |
Konkurrence |
19.10.2014 20:51 |
Gert Odgaard |
NJ-dag 2014 |
19.10.2014 |
Konkurrence |
19.10.2014 20:41 |
Per Hauge |
Njm Nystrup |
19.10.2014 |
Konkurrence |
19.10.2014 16:01 |
Kirsten Holdensen |
Hjertenesskogen |
10.10.2014 |
Konkurrence |
15.10.2014 19:51 |
Kirsten Holdensen |
Marum |
12.10.2014 |
Konkurrence |
17.10.2014 06:35 |
Kirsten Holdensen |
Østerøya |
11.10.2014 |
Konkurrence |
17.10.2014 06:51 |
Ann Dissing |
Marum-mila |
13.10.2014 |
Konkurrence |
13.10.2014 11:37 |
Ann Dissing |
Pointløb Østerøya |
13.10.2014 |
Træning |
13.10.2014 11:23 |
Ann Dissing |
Natløb Hjertnesskogen |
13.10.2014 |
Træning |
13.10.2014 11:36 |
Mogens Christensen |
klubløb |
12.10.2014 |
Træning |
12.10.2014 17:41 |
Susanne Nielsen |
Træningsløb - Kirkemilen |
12.10.2014 |
Træning |
12.10.2014 16:37 |
Kjeld Arildsen |
Kirkemilen |
12.10.2014 |
Konkurrence |
12.10.2014 15:06 |
Jan Petersen |
Skagen Kirkemilen |
12.10.2014 |
Træning |
12.10.2014 10:36 |
Finn Hørup Nielsen |
Søttrup |
10.10.2014 |
Konkurrence |
10.10.2014 20:25 |
Susanne Nielsen |
Løvfaldsløbet - Hårup Sande |
05.10.2014 |
Konkurrence |
10.10.2014 06:57 |
Susanne Nielsen |
Klubnat - Søttrup, Jenle m.fl. Plantager |
08.10.2014 |
Konkurrence |
10.10.2014 06:38 |
Ole Thomsen |
Nordjysk Klubnat - Søttrup |
08.10.2014 |
Konkurrence |
10.10.2014 06:05 |
Ann Dissing |
Søttrup natløb |
09.10.2014 |
Konkurrence |
09.10.2014 15:38 |
Mogens Christensen |
NJ Nat 2014 |
08.10.2014 |
Konkurrence |
09.10.2014 07:03 |
Ole Thomsen |
Lilleheden - Klubløb |
04.10.2014 |
Træning |
04.10.2014 20:28 |
Susanne Nielsen |
Lilleheden - Træningsløb |
04.10.2014 |
Træning |
04.10.2014 20:19 |
Gert Odgaard |
Lilleheden Klitplantage, klubløb |
04.10.2014 |
Træning |
04.10.2014 19:18 |
Jan Petersen |
Lilleheden |
04.10.2014 |
Træning |
04.10.2014 13:36 |
Ann Dissing |
Natløb Lundby Bakker |
02.10.2014 |
Konkurrence |
02.10.2014 16:49 |
Ole Thomsen |
Nordjysk Nat 3 - Lundby Bakker |
01.10.2014 |
Konkurrence |
02.10.2014 15:35 |
Susanne Nielsen |
Nordjysk Nat 3 - Lundby Bakker |
01.10.2014 |
Konkurrence |
02.10.2014 08:22 |
Susanne Nielsen |
Mønsted - B-løb - Bane D2 |
28.09.2014 |
Konkurrence |
28.09.2014 23:10 |
Mogens Christensen |
Divisionsfinale 2014 |
28.09.2014 |
Konkurrence |
28.09.2014 19:19 |
Per Hauge |
B-løb Div Mønsted |
28.09.2014 |
Konkurrence |
28.09.2014 19:32 |
Ann Dissing |
Tversted klubløb |
27.09.2014 |
Træning |
28.09.2014 12:43 |
Gert Odgaard |
Tversted Plantage, 27-09-2014 |
27.09.2014 |
Træning |
27.09.2014 20:50 |
Susanne Nielsen |
Klubløb - Tversted - Bane 1 |
27.09.2014 |
Træning |
27.09.2014 16:34 |
Kirsten Holdensen |
Klubløb Tversted |
27.09.2014 |
Træning |
27.09.2014 15:06 |
Ann Dissing |
Ålbæk natløb |
24.09.2014 |
Konkurrence |
27.09.2014 09:47 |
Susanne Nielsen |
Nordjysk Nat 2 - Ålbæk |
24.09.2014 |
Konkurrence |
25.09.2014 20:04 |
Kirsten Holdensen |
NJ Nat 2014 |
24.09.2014 |
Konkurrence |
15.10.2014 19:53 |
Mogens Christensen |
Oprykning til 2. division |
21.09.2014 |
Konkurrence |
25.09.2014 11:05 |
Per Hauge |
Divisionsmatch |
22.09.2014 |
Konkurrence |
22.09.2014 16:31 |
Susanne Nielsen |
Divisionsmatch - D45 - Bane 3 |
21.09.2014 |
Konkurrence |
21.09.2014 21:59 |
Gert Odgaard |
Rebild 2-dages - oprykningsmatch |
21.09.2014 |
Konkurrence |
21.09.2014 18:59 |
Ann Dissing |
Mosskov oprykningsmatch |
21.09.2014 |
Konkurrence |
21.09.2014 16:17 |
Kirsten Holdensen |
Divisionsmatch Rebil |
21.09.2014 |
Konkurrence |
21.09.2014 15:21 |
Kjeld Arildsen |
Mjaugtjønna |
10.09.2014 |
Konkurrence |
10.09.2014 19:36 |
Susanne Nielsen |
Divisionsmatch - D2 - Bane 3 |
07.09.2014 |
Konkurrence |
08.09.2014 21:42 |
Per Hauge |
Divisionsmatch fløjstrup |
07.09.2014 |
Konkurrence |
07.09.2014 19:29 |
Kirsten Holdensen |
Fløjstrup Divisionsmatch |
07.09.2014 |
Konkurrence |
07.09.2014 14:52 |
Gert Odgaard |
Fløjstrup , divisionsmatch |
07.09.2014 |
Konkurrence |
07.09.2014 14:39 |
Kirsten Holdensen |
Klubløb Bøgsted 040914 |
04.09.2014 |
Træning |
05.09.2014 16:53 |
Gert Odgaard |
Bøgsted Plantage, klubløb |
04.09.2014 |
Træning |
04.09.2014 21:46 |
Susanne Nielsen |
Klubløb Bøgsted - 040914 |
04.09.2014 |
Træning |
04.09.2014 20:22 |
Ann Dissing |
Klosterskoven |
28.08.2014 |
Træning |
04.09.2014 20:04 |
Ann Dissing |
Bøgsted |
04.09.2014 |
Træning |
04.09.2014 19:52 |
Mogens Christensen |
Bøgsted 040914 kort svær |
04.09.2014 |
Træning |
04.09.2014 18:48 |
Susanne Nielsen |
Åbent løb - Uhrehøje-Myrhøj |
31.08.2014 |
Konkurrence |
01.09.2014 14:10 |
Gert Odgaard |
Uhrehøje-Myrhøj, 1. div. og B-løb |
31.08.2014 |
Konkurrence |
31.08.2014 19:51 |
Mogens Christensen |
Divi 1 |
31.08.2014 |
Træning |
31.08.2014 17:27 |
Kirsten Holdensen |
Klubløb Børglum Klosterskov |
28.08.2014 |
Træning |
31.08.2014 16:36 |
Susanne Nielsen |
Bangsbo Fort - Klubløb |
30.08.2014 |
Træning |
30.08.2014 18:11 |
Mogens Christensen |
Klubløb i klosterskoven |
28.08.2014 |
Træning |
29.08.2014 10:35 |
Gert Odgaard |
Børglum Klosterskov, 28-08-2014 |
28.08.2014 |
Træning |
28.08.2014 22:40 |
Susanne Nielsen |
Klubløb, Klosterskoven |
28.08.2014 |
Træning |
28.08.2014 19:53 |
Gert Odgaard |
Katsig Bakker |
21.08.2014 |
Træning |
24.08.2014 19:31 |
Kirsten Holdensen |
Klubløb Katsig |
21.08.2014 |
Træning |
22.08.2014 19:16 |
Per Hauge |
Katsig Træningsløb |
21.08.2014 |
Konkurrence |
21.08.2014 21:03 |
Kjeld Arildsen |
Tinnemyra |
20.08.2014 |
Træning |
21.08.2014 08:24 |
Mogens Christensen |
klubløb uggerby 14082014 |
14.08.2014 |
Træning |
20.08.2014 10:45 |
Gert Odgaard |
JFM 17-08-2014, Gludsted Børgelund |
17.08.2014 |
Konkurrence |
17.08.2014 21:47 |
Mogens Christensen |
JFM Lang 2014 H55 |
17.08.2014 |
Konkurrence |
17.08.2014 21:06 |
Per Hauge |
Fyn/Jysk mesterskab lang gludsted/Børgelund 17 aug. 2014 |
17.08.2014 |
Konkurrence |
17.08.2014 17:18 |
Flemming Bindner |
JFM Lang H65 |
17.08.2014 |
Konkurrence |
17.08.2014 14:33 |
Per Hauge |
træningsløb uggerby |
15.08.2014 |
Konkurrence |
15.08.2014 07:22 |
Gert Odgaard |
Uggerby Øst, klubløb - 14-08-2014 |
14.08.2014 |
Træning |
14.08.2014 21:38 |
Kjeld Arildsen |
Rold Nord |
09.08.2014 |
Træning |
10.08.2014 17:37 |
Ann Dissing |
Rold klubløb |
09.08.2014 |
Træning |
09.08.2014 18:38 |
Susanne Nielsen |
Træningsløb - Rold OK |
09.08.2014 |
Træning |
09.08.2014 16:05 |
Susanne Nielsen |
Tolne - Klubløb |
07.08.2014 |
Træning |
08.08.2014 20:54 |
Gert Odgaard |
Tolne Skov, 07-08-2014 |
07.08.2014 |
Træning |
07.08.2014 21:44 |
Kirsten Holdensen |
Klubløb Tolne |
07.08.2014 |
Træning |
07.08.2014 20:56 |
Gert Odgaard |
Rebild Bakker - Rold Vælderskov - træningsløb |
02.08.2014 |
Træning |
03.08.2014 13:51 |
Susanne Nielsen |
Træningsløb - Roldskov OK |
02.08.2014 |
Træning |
03.08.2014 07:17 |
Gert Odgaard |
Læsø 3-dages, 18-07-2014 |
18.07.2014 |
Konkurrence |
28.07.2014 22:11 |
Gert Odgaard |
Læsø 3-dages, 17-07-2014 |
17.07.2014 |
Konkurrence |
28.07.2014 21:43 |
Gert Odgaard |
Læsø 3-dages, sprint 16-07-2014 - del 2 |
16.07.2014 |
Konkurrence |
28.07.2014 14:36 |
Gert Odgaard |
Læsø 3-dages, 16-07-2014 , sprint del 1 |
16.07.2014 |
Konkurrence |
28.07.2014 08:00 |
Kirsten Holdensen |
Læsø 3 dages (Sprint 1 del D50) |
16.07.2014 |
Konkurrence |
22.07.2014 16:51 |
Mogens Christensen |
Læsø 180714 |
18.07.2014 |
Konkurrence |
21.07.2014 20:51 |
Mogens Christensen |
Læsø 170714 |
17.07.2014 |
Konkurrence |
21.07.2014 20:48 |
Mogens Christensen |
Læsø sprint |
16.07.2014 |
Konkurrence |
21.07.2014 20:45 |
Kirsten Holdensen |
Læsø 3 dags (Sprint 2 del D50) |
16.07.2014 |
Konkurrence |
20.07.2014 20:12 |
Kirsten Holdensen |
Læsø 3 dages ( 2. dag d 50) |
20.07.2014 |
Konkurrence |
20.07.2014 12:18 |
Per Hauge |
Læsø ( dag 3 ) |
19.07.2014 |
Konkurrence |
19.07.2014 19:24 |
Per Hauge |
Læsø ( dag 2 ) |
19.07.2014 |
Konkurrence |
19.07.2014 19:23 |
Per Hauge |
Læsø ( dag 1 ) |
19.07.2014 |
Konkurrence |
19.07.2014 19:21 |
Ann Dissing |
Læsø fredag d. 18.7 |
18.07.2014 |
Konkurrence |
19.07.2014 13:24 |
Ann Dissing |
Læsø torsdag 17.7 |
17.07.2014 |
Konkurrence |
19.07.2014 13:21 |
Ann Dissing |
Læsøbysprint del 1 |
16.07.2014 |
Konkurrence |
19.07.2014 13:17 |
Ann Dissing |
Læsøbysprint del 2 |
16.07.2014 |
Konkurrence |
19.07.2014 13:14 |
Susanne Nielsen |
Læsø 3-dages (1. dag - sprint) D40 |
16.07.2014 |
Konkurrence |
18.07.2014 22:56 |
Susanne Nielsen |
Læsø 3-dages (2. dag) D40 |
17.07.2014 |
Konkurrence |
18.07.2014 22:42 |
Susanne Nielsen |
Læsø 3-dages (3. dag) D40 |
18.07.2014 |
Konkurrence |
18.07.2014 22:19 |
Allan Reiche Andersen |
Allan Reiche |
12.07.2014 |
Konkurrence |
17.07.2014 15:23 |
Allan Reiche Andersen |
Allan Reiche |
12.07.2014 |
Konkurrence |
17.07.2014 15:23 |
Allan Reiche Andersen |
Allan Reiche |
11.07.2014 |
Konkurrence |
17.07.2014 15:00 |
Susanne Nielsen |
Klubløb - Højengran |
06.07.2014 |
Træning |
06.07.2014 20:48 |
Kirsten Holdensen |
Højengran |
06.07.2014 |
Træning |
06.07.2014 15:10 |
Ann Dissing |
Højengran - klubløb |
06.07.2014 |
Træning |
06.07.2014 15:09 |
Gert Odgaard |
Højengran - 06-07-2014 |
06.07.2014 |
Træning |
06.07.2014 13:52 |
Kirsten Holdensen |
Midsommerløb |
30.06.2014 |
Træning |
30.06.2014 18:53 |
Mogens Christensen |
Vestjysk 2 dages |
29.06.2014 |
Konkurrence |
30.06.2014 18:39 |
Per Hauge |
Vestjysk 2 dages |
30.06.2014 |
Konkurrence |
30.06.2014 15:53 |
Per Hauge |
Vestjysk 2 dages |
30.06.2014 |
Konkurrence |
30.06.2014 15:50 |
Susanne Nielsen |
Vestjysk 2-dages (søndag). Stråsø Plantage |
29.06.2014 |
Konkurrence |
29.06.2014 20:57 |
Ann Dissing |
Vestjysk 2-dages, søndag, bane 7 km |
29.06.2014 |
Konkurrence |
29.06.2014 16:30 |
Susanne Nielsen |
Vestjysk 2-dages 2014. Lørdag - sort 7 |
28.06.2014 |
Konkurrence |
28.06.2014 20:28 |
Per Hauge |
klitløb |
23.06.2014 |
Konkurrence |
23.06.2014 06:47 |
Gert Odgaard |
Klitløbet 2014 |
22.06.2014 |
Konkurrence |
22.06.2014 19:50 |
Susanne Nielsen |
Klitløbet 2014 |
22.06.2014 |
Konkurrence |
22.06.2014 14:42 |
Ann Dissing |
Klitløbet bane 4 |
22.06.2014 |
Konkurrence |
22.06.2014 14:32 |
Ann Dissing |
Sct Hansløb Tversted |
20.06.2014 |
Træning |
20.06.2014 15:05 |
Gert Odgaard |
Sct. Hans klubløb 19-06-2014 |
19.06.2014 |
Træning |
20.06.2014 12:49 |
Susanne Nielsen |
Midsommerløb i Tversted - pointløb |
19.06.2014 |
Konkurrence |
19.06.2014 21:13 |
Gert Odgaard |
Tornby Klitplantage, klubløb 12-06-14 |
12.06.2014 |
Træning |
14.06.2014 11:36 |
Kirsten Holdensen |
Klubløb Tornby |
13.06.2014 |
Træning |
13.06.2014 07:14 |
Susanne Nielsen |
Klubløb i Tornby |
12.06.2014 |
Konkurrence |
13.06.2014 09:39 |
Mogens Christensen |
|
12.06.2014 |
Træning |
12.06.2014 21:25 |
Kirsten Holdensen |
Uggerby 05.06.14 |
06.06.2014 |
Træning |
06.06.2014 13:14 |
Mogens Christensen |
Klubløb 05062014 |
05.06.2014 |
Konkurrence |
06.06.2014 09:34 |
Gert Odgaard |
Uggerby Klitplantage, 05-06-2014 |
05.06.2014 |
Træning |
05.06.2014 23:06 |
Ann Dissing |
Uggerby klubløb |
05.06.2014 |
Træning |
05.06.2014 20:32 |
Susanne Nielsen |
Klubløb - Uggerby Øst |
05.06.2014 |
Træning |
06.06.2014 08:47 |
Per Hauge |
Nj stafet |
29.05.2014 |
Konkurrence |
29.05.2014 17:00 |
Gert Odgaard |
Nordjysk stafet, 29-05-2014 |
29.05.2014 |
Konkurrence |
29.05.2014 15:23 |
Gert Odgaard |
Gudenåløbet 2014, Randers Politiidrætsforening |
22.05.2014 |
Konkurrence |
27.05.2014 08:49 |
Gert Odgaard |
Cimbrerløb, PI-Aalborg |
21.05.2014 |
Konkurrence |
27.05.2014 08:34 |
Kirsten Holdensen |
Klubløb Bunken |
24.05.2014 |
Træning |
25.05.2014 07:08 |
Susanne Nielsen |
Klubløb, Bunken |
24.05.2014 |
Konkurrence |
24.05.2014 21:41 |
Jan Petersen |
Bunken |
24.05.2014 |
Træning |
24.05.2014 13:32 |
Gert Odgaard |
NJ- lang, 16-05-2014 |
16.05.2014 |
Konkurrence |
19.05.2014 10:42 |
Susanne Nielsen |
NJM Lang - D45, bane 4 |
16.05.2014 |
Konkurrence |
16.05.2014 14:17 |
Ann Dissing |
NJMlang i Rold Skov |
16.05.2014 |
Konkurrence |
16.05.2014 13:18 |
Mogens Christensen |
Divisionsmatch |
04.05.2014 |
Konkurrence |
07.05.2014 18:07 |
Per Hauge |
Dvisionsløb Bjerreskov |
05.05.2014 |
Konkurrence |
05.05.2014 03:32 |
Gert Odgaard |
Bjerre Skov, divisionsmatch |
04.05.2014 |
Konkurrence |
04.05.2014 19:52 |
Susanne Nielsen |
Divisionsmatch (3. div) Bjerre Skov |
04.05.2014 |
Konkurrence |
04.05.2014 18:32 |
Ann Dissing |
Divisionsmatch Bjerre Skov |
04.05.2014 |
Konkurrence |
04.05.2014 15:54 |
Gert Odgaard |
Lilleheden Klitplantage, Find Vej |
03.05.2014 |
Træning |
03.05.2014 20:18 |
Allan Reiche Andersen |
DM Biathlon, stafet |
12.04.2014 |
Konkurrence |
01.05.2014 19:28 |
Susanne Nielsen |
DM Ultralang - Åben Bane 1 |
27.04.2014 |
Konkurrence |
28.04.2014 10:01 |
Ann Dissing |
DM ultralang - syd |
27.04.2014 |
Konkurrence |
27.04.2014 17:44 |
Ann Dissing |
DM ultralang - nord |
27.04.2014 |
Konkurrence |
27.04.2014 17:45 |
Gert Odgaard |
Rold Skov, Mosskov |
26.04.2014 |
Træning |
26.04.2014 20:10 |
Kirsten Holdensen |
Find vej |
22.04.2014 |
Træning |
22.04.2014 19:31 |
Gert Odgaard |
Tornby Klitplantage, 21-04-2014 |
21.04.2014 |
Træning |
21.04.2014 22:49 |
Susanne Nielsen |
Findvej - Tornby |
21.04.2014 |
Træning |
21.04.2014 15:33 |
Gert Odgaard |
Thorsø Bakker |
13.04.2014 |
Konkurrence |
14.04.2014 21:19 |
Ann Dissing |
Gudenådysten |
13.04.2014 |
Konkurrence |
13.04.2014 17:59 |
Per Hauge |
Gudenådysten |
13.04.2014 |
Konkurrence |
13.04.2014 16:36 |
Susanne Nielsen |
Gudenådysten - Thorsø Bakker |
13.04.2014 |
Konkurrence |
13.04.2014 14:29 |
Per Hauge |
ny svinkløv c-løb |
01.04.2014 |
Konkurrence |
01.04.2014 20:17 |
Mogens Christensen |
Svinkløv b-løb 30.03 |
30.03.2014 |
Konkurrence |
31.03.2014 19:08 |
Ann Dissing |
C-løb Svinkløv |
31.03.2014 |
Konkurrence |
31.03.2014 15:29 |
Ann Dissing |
Klubløb Bøgsted |
29.03.2014 |
Træning |
31.03.2014 13:32 |
Ann Dissing |
Bøgsted stifri |
29.03.2014 |
Træning |
31.03.2014 13:32 |
Susanne Nielsen |
Åbent løb, Svinkløv Plantage |
30.03.2014 |
Konkurrence |
30.03.2014 16:49 |
Jan Petersen |
Svinkløv C-løb |
30.03.2014 |
Konkurrence |
30.03.2014 13:12 |
Kirsten Holdensen |
Fortræning Jysk 2 dags |
15.03.2014 |
Træning |
15.03.2014 07:01 |
Ann Dissing |
Fortræning Tversted før 2-dages |
14.03.2014 |
Træning |
14.03.2014 19:36 |
Susanne Nielsen |
Fortræning, Nordjysk 2.dages |
14.03.2014 |
Træning |
14.03.2014 17:08 |
Ann Dissing |
Bagterp klubløb |
16.02.2014 |
Træning |
16.02.2014 12:42 |
Kirsten Holdensen |
Klubløb Bagterp |
16.02.2014 |
Træning |
16.02.2014 12:04 |
Susanne Nielsen |
Klubløb, Bagterp |
16.02.2014 |
Konkurrence |
16.02.2014 11:26 |
Kirsten Holdensen |
Testrute i forbindelse med messe i Arena Nord |
09.02.2014 |
Træning |
09.02.2014 13:04 |
Kirsten Holdensen |
Uggerby |
08.02.2014 |
Træning |
08.02.2014 17:09 |
Ann Dissing |
Uggerby, klubløb |
08.02.2014 |
Træning |
08.02.2014 16:25 |
Susanne Nielsen |
Klubløb, Vandsted Plantage |
26.01.2014 |
Konkurrence |
26.01.2014 11:49 |
Susanne Nielsen |
Vintercup, Rold Nørreskov |
15.01.2014 |
Konkurrence |
15.01.2014 21:17 |
Maria Klausen |
Tolne |
31.12.2013 |
Træning |
04.01.2014 20:43 |
Susanne Nielsen |
Tømmermandsløbet 2014 |
01.01.2014 |
Konkurrence |
01.01.2014 17:07 |
Ann Dissing |
Tolne nytårsløb |
31.12.2013 |
Træning |
31.12.2013 19:40 |
Susanne Nielsen |
Nytårsløb i Tolne |
31.12.2013 |
Konkurrence |
31.12.2013 13:44 |
Kirsten Holdensen |
Tolne Skov |
31.12.2013 |
Træning |
31.12.2013 12:34 |
Susanne Nielsen |
Vintercup, 3. afd. Nørresundby |
18.12.2013 |
Konkurrence |
18.12.2013 22:13 |
Ann Dissing |
Juleløb i Tornby |
08.12.2013 |
Træning |
10.12.2013 20:10 |
Ann Dissing |
HvorupAOK natløb |
04.12.2013 |
Træning |
10.12.2013 20:10 |
Susanne Nielsen |
Juleløb, Tornby |
08.12.2013 |
Konkurrence |
08.12.2013 15:35 |
Maria Klausen |
Juleløb i Tornby |
08.12.2013 |
Træning |
08.12.2013 19:07 |
Susanne Nielsen |
Vintercup, 2. afd. Hvorup |
04.12.2013 |
Konkurrence |
04.12.2013 21:06 |
Susanne Nielsen |
Vintercup, 1. afd. |
20.11.2013 |
Konkurrence |
20.11.2013 21:28 |
Ivar Aagaard- Hansen |
2013-11-17_Bjergby_bane1 |
17.11.2013 |
Træning |
17.11.2013 12:18 |
Susanne Nielsen |
Klubløb, Bjergby |
17.11.2013 |
Træning |
17.11.2013 12:05 |
Ivar Aagaard- Hansen |
2013-11-10 Tversted NJM klub dag, bane 1 |
10.11.2013 |
Konkurrence |
11.11.2013 07:56 |
Hanne Bak-Mikkelsen |
Tversted NJM klub dag |
10.11.2013 |
Konkurrence |
10.11.2013 20:54 |
Hanne Bak-Mikkelsen |
Tversted NJM klub dag |
10.11.2013 |
Træning |
10.11.2013 20:51 |
Kirsten Holdensen |
NJM - Klubmesterskab |
10.11.2013 |
Træning |
10.11.2013 18:20 |
Ann Dissing |
TverstedNJM |
10.11.2013 |
Konkurrence |
10.11.2013 16:04 |
Susanne Nielsen |
NJM - Klubmesterskab |
10.11.2013 |
Konkurrence |
10.11.2013 14:35 |
Ann Dissing |
Blokhus AOK træningsløb |
02.11.2013 |
Træning |
03.11.2013 17:44 |
Ann Dissing |
Sæbygård |
03.11.2013 |
Træning |
03.11.2013 17:39 |
Susanne Nielsen |
Klubløb, Søbygård Skov |
03.11.2013 |
Træning |
03.11.2013 15:12 |
Kirsten Holdensen |
Sæbygård skov |
03.11.2013 |
Træning |
03.11.2013 14:48 |
Susanne Nielsen |
AOK Træningsløb i Blokhus |
02.11.2013 |
Træning |
02.11.2013 17:54 |
Kirsten Holdensen |
Bunken, Klubløb |
13.10.2013 |
Træning |
01.11.2013 11:01 |
Susanne Nielsen |
Klubmesterskaber i Vester Torup/Bulbjerg |
27.10.2013 |
Konkurrence |
27.10.2013 18:32 |
Susanne Nielsen |
Politiets Klubmesterskaber, Bjergby |
22.10.2013 |
Konkurrence |
22.10.2013 13:03 |
Susanne Nielsen |
Klubløb, Bunken |
13.10.2013 |
Træning |
20.10.2013 21:56 |
Susanne Nielsen |
Klubløb, Råbjerg |
20.10.2013 |
Træning |
20.10.2013 21:56 |
Per Hauge |
træningsløb bunken 13 okt. 2013 |
13.10.2013 |
Konkurrence |
13.10.2013 12:49 |
Jan Petersen |
Klubløb |
13.10.2013 |
Træning |
13.10.2013 10:35 |
Susanne Nielsen |
Klubløb, Tversted Klitplantage |
06.10.2013 |
Træning |
06.10.2013 14:36 |
Susanne Nielsen |
Klubløb, Ålbæk Klitplantage |
29.09.2013 |
Træning |
30.09.2013 03:10 |
Susanne Nielsen |
Natløb, Lilleheden |
18.09.2013 |
Konkurrence |
27.09.2013 13:49 |
Susanne Nielsen |
Oprykningsmatch |
22.09.2013 |
Konkurrence |
24.09.2013 11:16 |
Jan Petersen |
Klubmach |
22.09.2013 |
Konkurrence |
22.09.2013 15:41 |
Jan Petersen |
DIV match |
08.09.2013 |
Konkurrence |
08.09.2013 13:03 |
Jan Petersen |
Div match 2013 |
23.06.2013 |
Konkurrence |
23.06.2013 15:27 |
Jan Petersen |
Klubløb |
06.06.2013 |
Træning |
06.06.2013 19:46 |
Jan Petersen |
Gudenådyst 2013 |
12.05.2013 |
Konkurrence |
12.05.2013 14:25 |
Jan Petersen |
NJM lang (fri 2 bane) |
26.04.2013 |
Konkurrence |
26.04.2013 12:55 |
Jan Petersen |
Dronninglund |
06.04.2013 |
Træning |
06.04.2013 13:54 |
Jan Petersen |
1968 DMI feltsport 12,9km bane |
01.04.2013 |
Konkurrence |
01.04.2013 11:20 |
Jan Petersen |
Klubløb |
01.04.2013 |
Træning |
01.04.2013 10:05 |
Jan Petersen |
Nordjysk2dages 2013(dag1) |
09.03.2013 |
Konkurrence |
09.03.2013 19:21 |
Jan Petersen |
Djurslandsløb 2012 |
23.09.2012 |
Konkurrence |
23.09.2012 15:15 |
Kjeld Arildsen |
Djurslandsløbet 2012 |
23.09.2012 |
Konkurrence |
23.09.2012 15:11 |
Jan Petersen |
Klubløb Uggerby |
16.08.2012 |
Træning |
16.08.2012 17:54 |
Jan Petersen |
Klubløb Tolne |
09.08.2012 |
Træning |
10.08.2012 20:01 |
Jan Petersen |
Klubløb Uggerby |
07.06.2012 |
Træning |
08.06.2012 07:13 |
Jan Petersen |
Gudenådysten 2012 |
20.05.2012 |
Konkurrence |
20.05.2012 18:50 |
Per Hauge |
Per Hauge Larsen |
12.05.2012 |
Træning |
13.05.2012 03:54 |
Jan Petersen |
Tornby |
09.04.2012 |
Træning |
09.04.2012 09:40 |
Jan Petersen |
Div-match |
18.03.2012 |
Konkurrence |
18.03.2012 14:40 |
Jan Petersen |
Klub dag |
13.11.2011 |
Konkurrence |
13.11.2011 13:53 |
Jan Petersen |
NJM 2011 |
30.10.2011 |
Konkurrence |
30.10.2011 15:04 |
Jan Petersen |
Rebild Vintage 2011 |
15.10.2011 |
Konkurrence |
15.10.2011 14:39 |
Jens Buhl |
Klubløb Tornby |
24.09.2011 |
Træning |
24.09.2011 19:54 |
Jan Petersen |
Div match 3/4 div |
18.09.2011 |
Konkurrence |
18.09.2011 14:30 |
Jan Petersen |
Blokhus |
31.08.2011 |
Træning |
31.08.2011 20:31 |
Jan Petersen |
Skawdyst 2011 søndag |
10.07.2011 |
Konkurrence |
10.07.2011 15:51 |
Jan Petersen |
Skawdyst 2011 lørdag |
09.07.2011 |
Konkurrence |
09.07.2011 16:56 |
Kjeld Arildsen |
Kompas |
03.06.2011 |
Konkurrence |
07.06.2011 17:24 |
Kjeld Arildsen |
Kurvetræning |
06.06.2011 |
Konkurrence |
07.06.2011 17:23 |
Mogens Christensen |
NJM-lang 2011 |
20.05.2011 |
Konkurrence |
22.05.2011 20:48 |
Jan Petersen |
Lilleheden |
05.05.2011 |
Træning |
05.05.2011 21:05 |
Jan Petersen |
Ålbæk klubløb med punkt -O |
28.04.2011 |
Træning |
28.04.2011 20:36 |
Kjeld Arildsen |
Påske2011 etape1 |
21.04.2011 |
Konkurrence |
25.04.2011 11:30 |
Jan Petersen |
Tornby |
25.04.2011 |
Træning |
25.04.2011 11:14 |
Kjeld Arildsen |
Dollerup |
22.04.2011 |
Konkurrence |
23.04.2011 20:20 |
Kjeld Arildsen |
Ulbjerg |
23.04.2011 |
Konkurrence |
23.04.2011 20:19 |
Jan Petersen |
Tolne |
17.04.2011 |
Træning |
19.04.2011 16:13 |
Jan Petersen |
NJ2D 2011 |
13.03.2011 |
Konkurrence |
13.03.2011 12:56 |
Jan Petersen |
NJ2D 2011 |
12.03.2011 |
Konkurrence |
12.03.2011 16:00 |
Jan Petersen |
Uggerby |
27.02.2011 |
Træning |
27.02.2011 11:02 |
Peter Arildsen |
Juleløb 2010 |
13.12.2010 |
Træning |
13.12.2010 08:10 |
Peter Arildsen |
Bøgsted skiløjpe |
13.12.2010 |
Træning |
13.12.2010 07:57 |
Jan Petersen |
Bangsbo |
20.11.2010 |
Træning |
21.11.2010 11:36 |
Kjeld Arildsen |
Silkeborg Vesterskov |
31.10.2010 |
Konkurrence |
02.11.2010 19:48 |
Jan Petersen |
Løvfaldsløb(COWI cup 3/4 div) |
31.10.2010 |
Konkurrence |
31.10.2010 21:19 |
Jan Petersen |
Politi klubmesterskab |
26.10.2010 |
Konkurrence |
26.10.2010 13:42 |
Jan Petersen |
Skawdyst |
13.07.2009 |
Konkurrence |
17.10.2010 15:56 |
Jan Petersen |
Skawdyst |
12.07.2009 |
Konkurrence |
17.10.2010 15:56 |
Rasmus Vørs Carlsen |
Klubløb |
27.01.2018 |
Træning |
27.01.2018 15:10 |
Ann Dissing |
Bunken træningsløb |
15.10.2016 |
Træning |
08.10.2017 15:42 |
Peter Arildsen |
Sensommerløb 3,1 km |
17.08.2016 |
Træning |
28.02.2017 21:47 |