The Digital Orienteering Map Archive
|
Přihlášení administrátora
Jazyk:
Česky
Česky
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Magyar
Norsk
Polski
Português
Русский
Svenska
Türkçe
Український
|
DOMA 3.0.8
The Digital Orienteering Map Archive
Welcome to the digital orienteering map archive!
Uživatelé
Jméno
Mapy
Poslední mapa
Datum
Aktualizováno
Ivar Aagaard- Hansen
2
2013-11-17_Bjergby_bane1
17.11.2013
17.11.2013 12:18
Kjeld Arildsen
54
Efterårsstafet 2017
21.10.2017
22.10.2017 05:17
Peter Arildsen
21
Klubløb Tversted
26.02.2017
03.03.2017 17:13
Vivi Arildsen
0
Hanne Bak-Mikkelsen
10
Tornby
28.03.2016
28.03.2016 13:55
Lene Bank
0
Flemming Bindner
1
JFM Lang H65
17.08.2014
17.08.2014 14:33
Simon Bisgaard Olsen
7
Tornby juleløb bane 1
13.12.2015
13.12.2015 13:51
Jens Buhl
1
Klubløb Tornby
24.09.2011
24.09.2011 19:54
Mogens Christensen
71
Wild West Morgenbane 1
28.04.2019
28.04.2019 16:53
Ann Dissing
134
Hou træningsløb
17.03.2018
23.03.2018 15:25
Per Hauge
52
Nordjysk mesterskab
29.10.2017
29.10.2017 18:57
Kirsten Holdensen
120
Natløb Poulstrup okt 2020
07.10.2020
09.10.2020 06:49
Thorkild Holm Pedersen
53
Klubløb Uggerby Øst 310518
01.06.2018
01.06.2018 15:27
Finn Hørup Nielsen
42
NJM D60, H70
27.04.2018
27.04.2018 16:33
Kim Jensen
18
Nordjysk 2-Dages søndag
12.03.2017
12.03.2017 14:11
Signe Just Boe
8
Træningsløb i rold mosskov
02.04.2016
03.04.2016 16:11
Maria Klausen
2
Tolne
31.12.2013
04.01.2014 20:43
Susanne Nielsen
117
Nordjysk Stafet - H50/D - Kort CACaA
25.05.2017
26.05.2017 12:03
Gert Odgaard
156
Wild West, morgenbane 1
28.04.2019
28.04.2019 12:11
Erik Pedersen
0
Jan Petersen
63
Ålbæk selvtræning
26.04.2020
26.04.2020 15:36
Allan Reiche Andersen
34
Romjuleløb
28.12.2017
29.12.2017 09:02
Bent Skjoldborg
0
Palle Sørensen
0
Ellen Thomsen
1
Rebild Bakker og Rold Vælderskov
31.10.2015
31.10.2015 16:51
Ole Thomsen
9
Vester Aslund Bane 2
22.11.2015
23.11.2015 15:24
Rasmus Vørs Carlsen
10
Op-/nedrykningsmatch
23.09.2018
24.09.2018 15:44
Poslední mapy
10
|
20
|
50
|
vše
Jméno
Mapa
Datum
Kategorie
Aktualizováno
Kirsten Holdensen
Natløb Poulstrup okt 2020
07.10.2020
Konkurrence
09.10.2020 06:49
Jan Petersen
Ålbæk selvtræning
26.04.2020
Træning
26.04.2020 15:36
Kirsten Holdensen
VinterCup AOK
15.01.2020
Træning
16.01.2020 07:22
Kirsten Holdensen
Vintercup1 del
06.11.2019
Træning
07.11.2019 06:24
Kirsten Holdensen
Politløbet
22.10.2019
Konkurrence
22.10.2019 14:10
Kirsten Holdensen
Bane 4 D 50
02.10.2019
Konkurrence
03.10.2019 15:15
Kirsten Holdensen
Divisionsmacth Rebil 2dags D50
29.09.2019
Konkurrence
29.09.2019 17:41
Kirsten Holdensen
NJ Nat 2 D 50
25.09.2019
Konkurrence
26.09.2019 06:07
Kirsten Holdensen
21.08.2019
Træning
21.08.2019 19:35
Mogens Christensen
Wild West Morgenbane 1
28.04.2019
Konkurrence
28.04.2019 16:53
Zobrazit náhled na Google mapě
Skýt náhled na Google mapě
Naposledy komentované mapy
10
|
20
|
50
|
vše
Jméno
Mapa
Počet komentářů
Poslední komentář od
Aktualizováno
Mogens Christensen
Wild West Morgenbane 1
1
Mogens
28.04.2019 16:58
Gert Odgaard
Nordjysk Klubdag 2018, 04-11-2018, bane 3
1
Kirsten
04.11.2018 19:16
Mogens Christensen
Klitløbet 2018
1
Gert
20.06.2018 08:13
Rasmus Vørs Carlsen
Klubløb - bane 1
1
BS
17.04.2018 07:14
Jan Petersen
Bunken bane3
1
Finn
08.04.2018 19:31
Kirsten Holdensen
Tornby Bane 1
1
Rasmus
02.04.2018 13:07
Ann Dissing
Tolne klubløb
2
Ann
23.03.2018 14:41
Rasmus Vørs Carlsen
Klubløb
1
Finn
25.02.2018 17:17
Gert Odgaard
Katsig Bakker, klubløb, bane 1
2
Finn
20.02.2018 21:39
Rasmus Vørs Carlsen
Klubløb - Katsig
4
Finn
20.02.2018 21:35
Rasmus Vørs Carlsen
Klubløb Uggerby vest
1
Ann
11.02.2018 11:42
Kirsten Holdensen
Bjergby
1
Rasmus
04.02.2018 22:46
Thorkild Holm Pedersen
Romjulløb Tversted
1
Finn
03.01.2018 19:26
Kirsten Holdensen
Klubløb Bjergby
1
Ann
20.11.2017 19:05
Rasmus Vørs Carlsen
Klubløb
2
Ann
20.11.2017 19:04
Jan Petersen
Bunken klubløb 12 nov 17
2
Ann
12.11.2017 18:39
Finn Hørup Nielsen
Klubløb Bunken Bane 2
1
Ann
11.11.2017 19:50
Ann Dissing
Bunken
1
Ann
11.11.2017 18:22
Ann Dissing
Bunken
1
Finn
09.10.2017 18:55
Kjeld Arildsen
Bunken
2
Ann
08.10.2017 16:48
Mogens Christensen
Søheden Skov Bane 2
1
BS
02.09.2017 08:27
Thorkild Holm Pedersen
Klubløb Tversted 240817
1
BS
25.08.2017 10:18
Gert Odgaard
Bøgsted Plantage, klubløb, bane 2
2
Kírsten
15.08.2017 19:36
Gert Odgaard
Skawdysten, søndag, H65
1
Finn
11.07.2017 18:02
Ann Dissing
Skawdyst søndag
1
Ann
10.07.2017 20:36
Susanne Nielsen
Nordjysk Stafet - H50/D - Kort CACaA
5
Peter A
01.06.2017 20:43
Ann Dissing
Nordjysk lang
1
Ann
12.05.2017 19:01
Thorkild Holm Pedersen
Divisionsmatch Gudenådysten
3
Thorkild Holm Pedersen
09.05.2017 18:08
Ann Dissing
Divisionsmatch Sletten D35
2
Ann
09.05.2017 06:42
Kirsten Holdensen
DM Ultralang D55
1
Ole F.
28.04.2017 20:27
Finn Hørup Nielsen
Bangsbo Bane 2
1
Kirsten
21.04.2017 05:46
Gert Odgaard
Understed sprintbane 1
2
Gert
03.04.2017 18:37
Ann Dissing
NJ 2-dages, søndag, D 45
1
Ann Dissing
13.03.2017 16:34
Allan Reiche Andersen
NJ2D mellem
2
Allan
13.03.2017 10:12
Ann Dissing
Uggerby
4
Susanne
09.03.2017 18:30
Mogens Christensen
Klubløb Uggerby Bane 2
2
Mogens
06.03.2017 15:41
Susanne Nielsen
Uggerby Øst - klubløb
2
Susanne
05.03.2017 17:22
Per Hauge
Klubløb, Ålbæk
2
Kirsten
22.02.2017 19:20
Susanne Nielsen
Ålbæk Klitplantage - klubløb - Bane 2, lettere afkortet.
1
Kirsten
22.02.2017 19:15
Kjeld Arildsen
Aalbæk
3
Ann
19.02.2017 17:51
Finn Hørup Nielsen
Tolne Nytårsløb Bane 2
2
Susanne
31.01.2017 21:01
Allan Reiche Andersen
Vintercup 071216
2
Allan
03.01.2017 20:20
Gert Odgaard
Nytårsløb i Tolne
1
Ann
01.01.2017 15:23
Allan Reiche Andersen
Træning 261116
3
Finn
01.12.2016 12:49
Gert Odgaard
Ålbæk Klitplantage, klubløb, svær bane 2
2
Gert Odgaard
27.11.2016 13:17
Kjeld Arildsen
Bunken
1
Ann
17.10.2016 15:04
Kim Jensen
1
Ann
01.10.2016 08:19
Mogens Christensen
Divisionsmatch Rold Mosskov Bane 3
2
Mogens
27.09.2016 08:19
Jan Petersen
Uggerby øst bane2
1
BS
11.08.2016 20:44
Allan Reiche Andersen
VM biathlon 2016, Klassisk
1
Allan
15.07.2016 13:09